اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 5

۲۸۸۸ شماره اطلاع نامه : آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 5 ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 5 فناوری موبایل :: اخبار و مقالات آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 5

آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 برای ال جی جی 5

ال‌جی عرضه‌ی اندروید ۷ را برای گوشی ماژولار خود یعنی ال‌جی جی 5 آغاز کرده است. این آپدیت ابتدا در کره‌ی جنوبی عرضه شده و ال‌جی را به اولین شرکتی تبدیل می‌کند که اندروید ۷ را برای گوشی‌های مجهز به اندروید مارشملوی‌ خود ارائه کرده است. همچنین ال‌جی وی 20 نیز اولین گوشی بود که به صورت پیش‌فرض از اندروید ۷ بهره می‌برد و حتی در برخی کشورها از پیکسل‌های گوگل نیز زودتر عرضه شده بود.

مشتریان ال‌جی از امروز در کره‌ی جنوبی می‌توانند این آپدیت را دریافت کنند. ال‌جی بیان کرده است که مالکان جی ۵ در آسیا و آمریکا در هفته‌های آینده‌ی آپدیت اندروید ۷ را دریافت خواهند کرد. البته انتشار اندروید ۷ برای جی ۵ در کره‌ی جنوبی نشان می‌دهد که ال‌جی آماده‌ی انتشار نسخه‌ی جدید اندروید برای پرچمدار ماژولار خود است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد، پس احتمالا طی هفته‌های آینده شما نیز خواهید توانست جی ۵ خود را به آخرین نسخه از اندروید مجهز کنید.

میعاد بافراست - www.zoomit.ir