اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

شیائومی از هدست بلوتوث Mi Sports رونمایی کرد

۲۸۹۰ شماره اطلاع نامه : شیائومی از هدست بلوتوث Mi Sports رونمایی کرد ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ شیائومی از هدست بلوتوث Mi Sports رونمایی کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات شیائومی از هدست بلوتوث Mi Sports رونمایی کرد

شیائومی از هدست بلوتوث Mi Sports رونمایی کرد

کمپانی شیائومی هدست بلوتوثی جدیدی به نام Mi Sports را معرفی کرده که با هر بار شارژ می‌توان تا ۷ ساعت با آن کار کرد.

شرکت چینی شیائومی یک هدست بلوتوث جدید به نام Mi Sports معرفی کرده است. طراحی این محصول کلاسیک بوده و به نحوی ساخته شده است که به راحتی بتوان آن را روی گوش قرار داد. دو سمت این هدست از طریق سیم به هم متصل شده‌اند و بنابراین امکان گم کردن یکی از آن‌ها وجود ندارد.

در حالی که شاید این محصول شکل چندان جذابی نداشته باشد اما وزن آن بسیار کم بوده و در واقع فقط ۱۷.۸ گرم است. علی‌رغم این وزن کم اما، باتری هدست یاد شده ۱۱۰ میلی‌آمپرساعتی بوده و با هر بار شارژ می‌توان تا ۷ ساعت با آن کار کرد. هدست Mi Sports از طریق بلوتوث ۴.۱ به دستگاه‌های مختلف متصل می‌شود و نکته‌ جالب اینکه می‌توان به صورت همزمان آن را به دو دستگاه متصل کرد.

از دیگر ویژگی‌های هدست یاد شده می‌توان به گواهی IPx4 اشاره کرد که یعنی در برابر نفوذ آب تا حدی مقاومت دارد. افزون بر این، محصول مورد بحث می‌تواند بین دمای منفی ۲۰ تا ۷۰ درجه‌ی سانتی‌گراد کار کند. Mi Sports از روز ۱۱ نوامبر با قیمت ۲۲ دلار در چین به فروش خواهد رسید.

مجتبی بوالحسنی - www.zoomit.ir