اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

اپلیکیشن Just File Manager: مدیریت فایل ها در محیطی جذاب و حرفه ای

۲۹۰۰ شماره اطلاع نامه : اپلیکیشن Just File Manager: مدیریت فایل ها در محیطی جذاب و حرفه ای ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ اپلیکیشن Just File Manager: مدیریت فایل ها در محیطی جذاب و حرفه ای نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات اپلیکیشن Just File Manager: مدیریت فایل ها در محیطی جذاب و حرفه ای

اپلیکیشن Just File Manager: مدیریت فایل ها در محیطی جذاب و حرفه ای

Just File Manager اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید فایل منیجری زیبا و حرفه‌ای در اختیار داشته باشید.

اندروید از همان ابتدا به طور جدی به اپلیکیشن‌های مدیریت فایل وابسته بوده، به طوری که در تمام رام‌ها و گوشی‌های اندروید، یک اپلیکیشن پیش‌فرض برای دسترسی و مدیریت فایل‌ها وجود دارد که البته اکثرا تنها در حد استفاده‌های ابتدایی بوده و نیاز به جایگزین شدن دارند. این فایل منیجر از ظاهری فلت و بسیار چشم‌نواز بهره‌مند است که رقیبی جدی برای فایل منیجرهای متریال به حساب می‌آید و کاربرانی که به طراحی فلت علاقه‌ی بیشتری دارند می‌توانند با نصب Just File Manager، فایل منیجری با این سبک از طراحی در اختیار داشته باشند.

تمامی امکاناتی که برای کار با فایل‌ها نیاز دارید از جمله کپی، کات، تغییر نام و ... همگی در Just File Manager وجود دارند و علاوه بر آن می‌توانید به سادگی به مدیریت فایل‌های صوتی و ویدئویی بپردازید. در صفحه‌ی اصلی Just File Manager نیز فایل‌های موجود در حافظه‌ی گوشی به تفکیک نوع آن‌ها (عکس، موسیقی و ...) به نمایش در خواهند آمد تا دسترسی کاربران به فایل‌های موردنظر سریع‌تر از پیش شود.

حمید رضا مالکی - www.zoomit.ir