اخبار و مقالات :: فناوری موبایل

اپل باتری معیوب گوشی های آیفون 6 اس را رایگان تعویض می‌کند

۲۹۰۹ شماره اطلاع نامه : اپل باتری معیوب گوشی های آیفون 6 اس را رایگان تعویض می‌کند ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ اپل باتری معیوب گوشی های آیفون 6 اس را رایگان تعویض می‌کند فناوری موبایل :: اخبار و مقالات اپل باتری معیوب گوشی های آیفون 6 اس را رایگان تعویض می‌کند

اپل باتری معیوب گوشی های آیفون 6 اس را رایگان تعویض می‌کند

کمپانی اپل به مشکلات به وجود آمده برای گوشی آیفون 6 اس واکنش نشان داده و اعلام کرده است که باتری‌ های معیوب این گوشی را به‌ صورت رایگان تعویض می‌کند.

اپل به‌تازگی فراخوانی منتشر کرده است و در آن قصد دارد مشکل گوشی‌های آیفون 6 اس -که دائما خاموش می‌شدند- را برطرف کند. گفته شده است گوشی‌های آیفون 6 اس که در طول بازه زمانی بین ماه سپتامبر و اکتبر سال ۲۰۱۵ ساخته شده بودند، با این مشکل روبه‌رو هستند و اپل نیز قول داده باتری تلفن‌های هوشمندی که دارای این مشکل باشند را به‌ صورت رایگان تعویض کند.

کمپانی اپل به کاربران توصیه کرده قبل از مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش ابتدا از اطلاعات خود نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنند، تنظیمات را به حالت اولیه باز گردانند و گزینه Find my iPhone را نیز غیر فعال کنند. مسئولان اپل همچنین خاطر نشان کرده‌اند که مشکلاتی مانند ترک خوردن صفحه نمایشگر شامل این فراخوان نیست و همچنین آیفون‌هایی که در بازه زمانی ذکر شده تولید نشده باشند، بابت خاموش شدن دائم، سرویس رایگان دریافت نخواهند کرد.

البته نکته خوبی نیز وجود دارد. اگر آیفون 6 اس شما در بازه زمانی بین ماه سپتامبر و اکتبر سال ۲۰۱۵ تولید شده و مشکل خاموش شدن دائم داشته باشد و شما به‌ جای بردن گوشی به مراکز خدمات پس از فروش، برای تلفن هوشمندتان باتری خریداری کرده باشید، می‌توانید هزینه آن را هم از اپل بگیرید.

یاشار فتحعلی زاده - www.zoomt.ir