اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

استفاده از چرم مصنوعی در لپ تاپ های جدید سامسونگ

۲۹۲ شماره اطلاع نامه : استفاده از چرم مصنوعی در لپ تاپ های جدید سامسونگ ۱۳۹۲/۰۹/۳۰ استفاده از چرم مصنوعی در لپ تاپ های جدید سامسونگ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات استفاده از چرم مصنوعی در لپ تاپ های جدید سامسونگ

استفاده از چرم مصنوعی در لپ تاپ های جدید سامسونگ

گویا استفاده از چرم مصنوعی در محصولات سری گلکسی نوت از جمله گلکسی نوت 3 و گلکسی نوت 10.1 نسخه‌ی 2014 به مذاق سامسونگ خوش آمده است، چراکه این کمپانی در نظر دارد تا در لپ‌تاپ‌های جدید خود نیز از این تکنولوژی استفاده کند. براساس شایعات جدید، این کمپانی کره‌ای در نظر دارد تا سری لپ‌تاپ‌های ATIV Book 9 را با استفاده از پوشش چرم مصنوعی به بازار عرضه کند.

این خبر توسط وب‌سایت کره‌ای Seeko منتشر شده ولی هنوز جزئیاتی از مشخصات سخت‌افزاری این لپ‌تاپ ارائه نشده است. اما یکی از برجسته‌ترین مواردی که به‌‌عنوان اصلی‌ترین ویژگی آن برشمرده می‌شود، بهره‌گیری از بلندگوهایی با قدرت 2 وات است. همچنین این لپ‌تاپ به‌همراه نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل مایکروسافت، ویندوز 8.1 به بازار عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود تا خط مشیی را که سامسونگ در تولید سخت‌افزار سری گلکسی‌نوت دنبال کرده است در این لپ‌تاپ نیز مورد استفاده قرار دهد. ضمنا گفته می شود که یک حلقه‌ی کرومی دور تا دور تاچ‌پد قرار گرفته است تا ظاهری زیبا را برای آن به ارمغان بیاورد. اطلاعات بیشتر از این لپ‌تاپ در نمایشگاه CES 2014 که در روزهای آتی برگزار خواهد شد، ارائه می شود.

زومیت