اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

تولید یک لپ تاپ قدرتمند حرفه ای برای گیمر ها

۲۹۷ شماره اطلاع نامه : تولید یک لپ تاپ قدرتمند حرفه ای برای گیمر ها ۱۳۹۲/۱۰/۰۳ تولید یک لپ تاپ قدرتمند حرفه ای برای گیمر ها لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات تولید یک لپ تاپ قدرتمند حرفه ای برای گیمر ها

تولید یک لپ تاپ قدرتمند حرفه ای برای گیمر ها

برای کاربران ویژه لپ‌تاپ، یعنی آنهایی که از لپ‌تاپ استفاده حرفه‌ای دارند، برخی از ویژگی‌های فنی و ظاهری لپ‌تاپ اهمیت بسیاری دارد. یکی از فاکتورهای مهم که بیشتر برای گرافیست‌ها و گیمرها اهمیت دارد سایز صفحه نمایش لپ‌تاپ است. با توجه به این موضوع برخی از تولیدکنندگان لپ‌تاپ به تولید محصولاتی دست زده‌اند که علاوه بر پشتیبانی از ویژگی‌های فنی مطلوب و حرفه‌ای به صفحه نمایش‌های بزرگ با کیفیت تصویر بالا مجهزند. شرکت Alienware یکی از تولیدکنندگانی است که با درک این نیاز کاربران، اقدام به تولید دستگاه‌هایی با صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت بالا کرده است.

این لپ‌تاپ که Alienware 18 نام دارد دارای طراحی خاصی است که آن را برای گیمرها تبدیل به لپ‌تاپی محبوب کرده است. در طراحی این لپ‌تاپ از هواپیماهای جت الگو گرفته شده و دارای صفحه نمایش ۱۸ اینچی است. در مورد قابلیت‌های فنی هم باید بگوییم که مجهز به پردازنده چهار هسته‌ای Core i7 کمپانی اینتل از نسل Haswell بوده و گرافیک فوق حرفه‌ای Nvidia GeForce 700 از ویژگی‌های خاص این لپ‌تاپ است. AlienWare 18 همچنین از  فناوری Nvidia SLI (راه‌حل انویدیا برای به‌کارگیری دو یا تعداد بیشتری پردازنده گرافیکی به صورت یک خروجی واحد) برخوردار می باشد.

ضمن اینکه استفاده از حافظه DDR3L با پهنای باند زیاد و کمترین ولتاژ برای صرفه‌جویی در مصرف باتری از دیگر اقدامات Alienware در این لپ‌تاپ است. اسپیکرهای Klipsch با نرم‌افزار Dolby Home Theater نسخه‌۴، قدرت صوتی این لپ‌تاپ را افزایش داده است و یک صفحه فلزی زیر کیبورد نرم به منظور بهبود عملکرد تایپ و صفحه نمایش LCD ضدتابش با زاویه دید گسترده از دیگر ویژگی‌های این لپ‌تاپ است. قیمت در نظر گرفته برای این لپ‌تاپ در حدود ۲ هزار و ۱۰۰ دلار می باشد.

برسام