اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

افشای اطلاعات در مورد تبلت 8.4 اینچی سامسونگ

۳۰۷ شماره اطلاع نامه : افشای اطلاعات در مورد تبلت 8.4 اینچی سامسونگ ۱۳۹۲/۱۰/۰۷ افشای اطلاعات در مورد تبلت 8.4 اینچی سامسونگ تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات افشای اطلاعات در مورد تبلت 8.4 اینچی سامسونگ

افشای اطلاعات در مورد تبلت 8.4 اینچی سامسونگ

کمپانی سامسونگ در سال 2014 تمرکز ویژه‌ای بر روی بازار تبلت خواهد داشت و چندین تبلت در شاخه‌های مختلف را روانه بازار خواهد کرد. براساس اطلاعاتی که اخیرا به بیرون درز کرده، سامسونگ قصد دارد تا علاوه بر تبلت 12.2 اینچی، در سری Galaxy Tab Pro یک تبلت 8.4 اینچی را نیز عرضه کند. اطلاعاتی که از کمیسیون تجارت فدرال به بیرون درز کرده نشان می دهد سامسونگ یک تبلت 8.4 اینچی با نام Galaxy Tab Pro را روانه بازار خواهد کرد. پیش از این شایعه شده بود که این تبلت با صفحه نمایش 8.9 اینچی همراه خواهد بود، اما سامسونگ در راستای بهبود قابلیت حمل آسان این تبلت، ترجیح داده تا از یک صفحه نمایش 8.4 اینچی در آن بهره ببرد.

تبلت 8.4 اینچی Galaxy Tab Pro با نام مدل SM-T320 شناخته می‌شود و با وجود اینکه هنوز مشخصات دقیق فنی آن فاش نشده اما گفته می‌شود که از رزولوشن 1080p یا 1920 در 1080 پیکسل پشتیبانی خواهد کرد. از دیگر مشخصات فنی منتسب به Galaxy Tab Pro 8.4 می‌توان به پردازنده 4 هسته‌ای که احتمالا از نکسوس 7 جدید یا شاید هم آیپد مینی قوی‌تر است، اشاره کرد. به احتمال فراوان از این تبلت به همراه گلکسی تب پرو 12.2 اینچی در نمایشگاه CES رونمایی خواهد شد. حال باید منتظر ماند و دید که سامسونگ با ارایه تبلت‌های جدید در سال جدید چه جایگاهی در بازار تبلت ها پیدا خواهد کرد.

زومیت