اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

با کمک BlueStack، اندروید را روی ویندوز اجرا کنید

۳۱۸ شماره اطلاع نامه : با کمک BlueStack، اندروید را روی ویندوز اجرا کنید ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ با کمک BlueStack، اندروید را روی ویندوز اجرا کنید فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات با کمک BlueStack، اندروید را روی ویندوز اجرا کنید

با کمک BlueStack، اندروید را روی ویندوز اجرا کنید

چند سالی از عمر BlueStacks شرکت AMD که با کمک آن قابلیت اجرای اپلیکیشن‌های اندروید ممکن شده بود، می‌گذرد. اما AMD امسال چند قدم فراتر رفته و می‌خواهد کل سیستم عامل اندروید را بر روی ویندوز شما اجرا کند. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری از نسخه جدید BlueStack این شرکت در اختیارتان قرار دهیم.

غول دنیای گرافیک در نمایشگاه امسال، از نسخه جدید BlueStack پرده برداشت. بدین ترتیب شما اکنون می‌توانید کل سیستم عامل اندروید را با تمامی قابلیت‌ها و گجت‌ها بر روی یک کامپیوتر دارای سیستم عامل ویندوز مایکروسافت اجرا نمایید. این اپلیکیشن ضمن اجرای محیط سیستم عامل اندروید، به شما قابلیت اجرای اپلیکیشن‌ها و کار کردن با ویجت‌ها و دیگر قابلیت‌های اندروید را می‌دهد. همچنین نکته جالب توجه در رابطه با این سیستم آن است که اپلیکیشن‌های اندرویدی اجرا شده در این حالت، قابلیت‌ دسترسی به فایل‌های ذخیره شده در سیستم شما را نیز دارند.

در حال حاضر صحبتی از اینکه آیا این سیستم توانایی اجرای اپلیکیشن‌ها در حالت فول‌اسکرین دارد یا خیر به میان نیامده است، اما بر اساس صحبت‌های AMD، کامپیوترهایی با تراشه‌های سری A این شرکت از این قابلیت بهره‌مند خواهند بود. همچنین قابلیت استفاده از این امکان در سیستم‌هایی که از APU های AMD استفاده نمی‌کنند، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
 

زومیت