اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

لپ تاپی باریک و جدید برای گیمر ها

۳۲۳ شماره اطلاع نامه : لپ تاپی باریک و جدید برای گیمر ها ۱۳۹۲/۱۰/۱۹ لپ تاپی باریک و جدید برای گیمر ها لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات لپ تاپی باریک و جدید برای گیمر ها

لپ تاپی باریک و جدید برای گیمر ها

این روزها یک لپ‌تاپ بازی برای آنکه بتواند توجه‌ها را به خود جلب کند به چیزی فراتر از مشخصات سخت‌افزاری سطح بالا نیاز دارد و به نظر می رسد Aorus گیگابایت توانست نگاه ها را به خود جلب کند. در ادامه مطلب به ویژگی‌ها و مشخصات این شاهکار گیگابایت نگاهی خواهیم داشت.

برای شروع، مدل 17.3 اینچی این لپ‌تاپ، حدود 0.9 اینچ ضخامت داشته و وزنی در حدود 3 کیلوگرم دارد. این عددها با در نظر گرفتن مجموعه‌ای که در دل این سیستم قرار گرفته، یعنی یک جفت چیپ گرافیکی NVIDIA GTX 765M در قالب پیکربندی SLI، بسیار قابل توجه است. در مقام مقایسه،Razor BladeProی 17 اینچی تنها با داشتن یک واحد پردازش گرافیکی (GPU) همین اعداد را به ما ارائه می‌دهد. برای دست یافتن به چنین اعدادی، گیگابایت بدنه این لپ‌تاپ را از آلومینیوم سخت ساخته و با طرح تجسمی که فقط یک گیمر می‌تواند عاشقش شود، آن را جلا داده است.

دریچه‌های فراوان تعبیه شده برای خارج کردن گرمای تولیدی نیز به نحو جالبی طراحی و تعبیه شده‌اند که چیزی از زیبایی آن نمی‌کاهد. سایر مشخصات این سیستم نیز در سطح بالایی قرار دارند. صفحه نمایش 17 اینچی با رزولوشن 1080P، سی‌پی‌یو Intel Core i7-4700HQ، در بالاترین مدل تا 32 گیگابایت حافظه رم، سه درگاه USB 3.0، پانصد گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی mSATA SSD و سقف 1 ترابایت هارد دیسک 2.5 اینچی. گیگابایت این مجموعه را "نیروگاهی در دستان شما" می‌نامد و برنامه دارد که آن را حوالی ماه مارس با قیمت 2099 تا 2799 دلار در کانفیگ‌های مختلف به بازار عرضه کند.

زومیت