اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

افشای تصاویری مربوط به نکسوس 10

۳۳۲ شماره اطلاع نامه : افشای تصاویری مربوط به نکسوس 10 ۱۳۹۲/۱۰/۲۵ افشای تصاویری مربوط به نکسوس 10 تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات افشای تصاویری مربوط به نکسوس 10

افشای تصاویری مربوط به نکسوس 10

مطمئنا سرعت پیشرفت در دنیای فناوری همه‌ی تولیدکنندگان را مجاب به بروزرسانی محصولات خود می‌کند. امروز نیز تصاویر رندر شده منتسب به نسل بعدی تبلت نکسوس 10 گوگل فاش شده که ظاهرا تغییر خاصی نسبت به نسل قبل نکرده است. یکی از این تصاویر توسط Pocket Link و بقیه توسط افشا کننده‌ی نام آشنای EVLeaks منتشر شده و براساس آخرین اخبار، این تصاویر فقط یک رندر معمولی نبوده و نشان از تکاپوی گوگل برای عرضه‌ی آن دارد. هرچند شاید در زمان عرضه شاهد یک نکسوس 10 متفاوت از آنچه در این تصاویر می‌بینیم باشیم، اما قاعدتا باید به زودی در انتظار معرفی و عرضه‌ی این تبلت از سوی گوگل باشیم.

هنوز تصاویر و مشخصات عنوان شده برای این تصاویر تایید نشده است ولی براساس گزارش‌های منتشر شده نسل جدید تبلت 10 اینچی توسط سامسونگ تولید خواهد شد. این تبلت دارای صفحه‌ی نمایش 10 اینچی با رزولوشن 2560 در 1600 پیکسل، تراشه‌ی اگزینوس 5، حافظه‌ی رم 3 گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی 16 یا 32 گیگابایتی خواهد بود. سامسونگ برای این تبلت 10 اینچی یک دوربین 5 مگاپیکسلی در عقب و دوربین 3 مگاپیکسلی در جلو در نظر گرفته است.

براساس شایعات مطرح شده این تبلت به‌همراه اندروید 4.5 به بازار عرضه خواهد شد و از لحاظ ویژگی های ظاهری، این تبلت بسیار شبیه به نسخه فعلی است که هم‌اکنون از طریق گوگل‌پلی به فروش می‌رسد. در پس‌زمینه‌ی این تبلت می‌توان خطوط محوی را مشاهده کرد که یکی از مشخصات و ویژگی‌های محصولات سری نکسوس است. در صورتی که کمی دقت به خرج دهید، می‌توانید اعداد 1 و 0 را نیز در پس‌زمینه مشاهده کنید.

زومیت