اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

رونمایی از سری جدید کارت های شرکت Galaxy

۳۹۰ شماره اطلاع نامه : رونمایی از سری جدید کارت های شرکت Galaxy ۱۳۹۲/۱۲/۰۱ رونمایی از سری جدید کارت های شرکت Galaxy فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات رونمایی از سری جدید کارت های شرکت Galaxy

رونمایی از سری جدید کارت های شرکت Galaxy

شرکت سخت افزاری Galaxy که سابقه خوبی در عرضه انواع کارت‌های گرافیک دارد، امروز خبر از عرضه سه محصول جدید خود بر پایه سری GTX 750 انویدیا داد. نمونه‌های GTX 750 Ti و GTX 750 عرضه شده توسط این شرکت تا 100 مگاهرتز نسبت به نمونه مرجع اورکلاک شده‌اند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر ما را همراهی کنید.

کارت‌های GTX 750 GC 1GB و GTX 750 Ti GC 2GB عرضه شده توسط شرکت Galaxy بیش از 100 مگاهرتز نسبت به نمونه‌های مرجع اورکلاک شده‌اند. ضمن اینکه هر دو نمونه به سیستم خنک کننده کم صدای این شرکت مجهز شده‌اند که در آنها دو فن وظیفه گردش هوا بر روی برد را دارد. کارت GTX 750 GC با بهره گیری از معماری جدید انویدیا با نام ماکسول دارای 512 هسته پردازشی CUDA و یک گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 می‌باشد. محصول دیگر یعنی GTX 750 Ti GC با بهره گیری از همان معماری دارای 640 هسته CUDA و دو گیگابایت حافظه GDDR5 می‌باشد.

معماری hyper-efficient به کار رفته در این نسل از چیپ‌های گرافیکی مصرف آنها را تا حد بسیار قابل توجهی نسبت به نسل قبل کاهش داده است. شرکت Galaxy با تعبیه یک ورودی برق 6 پین بر روی PCB و بهره گیری از مدار تغذیه 1+3 فازی دست اورکلاکرها را باز گذاشته است. شرکت Galaxy همچنین نمونه ساده‌تری از GTX 750 Ti را معرفی کرده که دارای سامانه خنک کننده ساده‌تر به همراه یک فن می‌باشد و از قیمت کمتری برخوردار خواهد بود.

شهر سخت افزار