اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

معرفی 5 محصول از شرکت Evga

۳۹۳ شماره اطلاع نامه : معرفی 5 محصول از شرکت Evga ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ معرفی 5 محصول از شرکت Evga فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات معرفی 5 محصول از شرکت Evga

معرفی 5 محصول از شرکت Evga

چند روز پیش هیولای قدرتمند GeForce GTX Titan Black توسط شرکت انویدیا رسماً معرفی شد. همزمان با این معرفی شرکت‌های سخت افزاری مختلف از این کارت رونمایی کردند. اما شرکت خوشنام EVGA به تنها یک نمونه راضی نشده و امروز پنج نمونه مختلف از این هیولا را معرفی کرده است. از نمونه‌های رفرنس گرفته تا نمونه‌های اورکلاک شده و حتی نمونه‌هایی که از سامانه خنک کننده مایع بهره می‌برند جمعاً پنج مدل مختلف را تشکیل می‌دهند.

نخستین نمونه که با قیمت 999 دلار شروع می‌شود، دارای مشخصاتی کاملا مشابه با نمونه رفرنس GTX TITAN Black می‌باشد که از فرکانس 889 مگاهرتز برای هسته در حالت پایه و فرکانس 980 مگاهرتز در حالت Boost و نیز فرکانس موثر 7 گیگاهرتز برای حافظه گرافیکی خود بهره می‌برد. به دنبال آن شاهد محصول دوم با عنوان GTX TITAN Black SC هستیم که فرکانس‌های پایه و Boost آن به ترتیب 967 و 1072 مگاهرتز بوده و فرکانس موثر حافظه در آن همان 7 گیگاهرتز می‌باشد. این محصول با قیمت 1020 دلار به فروش خواهد رسید.

محصول سوم دارای عنوان GTX TITAN Black SC Signature است که دقیقاً مثل محصول قبل می‌باشد با این تفاوت که یک سورپرایز به همراه دارد. قیمت این محصول 1070 دلار خواهد بود. محصول بعد GTX TITAN Black HydroCopper نام دارد که فرکانس‌های پایه و Boost چیپ گرافیکی آن به ترتیب روی 1006 و 1111 مگاهرتز تنظیم شده است و فرکانس موثر حافظه آن 7 گیگاهرتز می‌باشد. ضمن اینکه از سیستم خنک کننده مایع بهره می‌برد. نمونه Signature این کارت هم دقیقاً همین مشخصات را داراست و به همراه یک سورپرایز به استقبال شما خواهد آمد. شرکت EVGA هنوز قیمتی برای دو کارت HydroCopper اعلام نکرده است.

شهر سخت افزار