اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مادربورد های جدید گیگابایت با سوکت AM1

۳۹۷ شماره اطلاع نامه : مادربورد های جدید گیگابایت با سوکت AM1 ۱۳۹۲/۱۲/۰۷ مادربورد های جدید گیگابایت با سوکت AM1 کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مادربورد های جدید گیگابایت با سوکت AM1

مادربورد های جدید گیگابایت با سوکت AM1

شرکت بزرگ سخت افزاری گیگابایت از دو مادربرد جدید خود با نام‌های GA-AM1M-S2H و GA-AM1M-S2P رونمایی کرد. این دو مادربرد بر پایه سوکت AM1 شرکت AMD بوده و میزبان APU های جدید Kabini شرکت AMD شامل A-Series و E-Series خواهند بود. برای اطلاع از جزئیات دو محصول معرفی شده تا پایان با ما همراه شوید.

مادربردهای معرفی شده ضمن پشتیبانی از APU های جدید Kabini شامل A-series و E-series، از پردازنده‌های Athlon و Sempron جدید که به زودی عرضه خواهند شد پشتیبانی به عمل خواهند آورد. هر دو مادبرد معرفی شده با دارا بودن دو اسلات حافظه توانایی پشتیبانی از حداکثر 32 گیگابایت حافظه RAM از نوع DDR3 را دارند. وظیفه پردازش صدا در هر دو محصول بر عهده چیپ ALC887 ساخت شرکت Realtek بوده که ضمن ارائه خروجی دیجیتال SPDIF ، از خروجی صدای 7.1 کاناله نیز پشتیبانی می‌کند.

در بخش ذخیره سازی و انتقال اطلاعات نیز هر دو مادربرد دارای دو پورت SATA 6Gb/s و دو پورت USB 3.0 می‌باشند. بایوس هر دو محصول از نوع UEFI می‌باشد که با ارائه محیط کاربری ساده و قابل درک انجام تنظیمات مورد نیاز را برای کاربران راحت می‌سازد. مادربرد GA-AM1M-S2P امکانات بیشتری را در مقایسه با GA-AM1M-S2H به کاربر ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به بهره‌گیری از فناوری Ultra Durable™ 4 Plus گیگابایت و نیز وجود بایوس دوگانه (DualBIOS) بر روی این محصول اشاره کرد.

شهر سخت افزار