اخبار و مقالات :: نرم افزار، اینترنت و شبکه

ارائه سرویس Trends در قالب اسکرین سیور

۳۹۸ شماره اطلاع نامه : ارائه سرویس Trends در قالب اسکرین سیور ۱۳۹۲/۱۲/۰۹ ارائه سرویس Trends در قالب اسکرین سیور نرم افزار، اینترنت و شبکه :: اخبار و مقالات ارائه سرویس Trends در قالب اسکرین سیور

ارائه سرویس Trends در قالب اسکرین سیور

گوگل ترندز یکی از ابزارهای کارآمد و ارزشمند گوگل است که در دنیای مارکتینگ آنلاین بسیار به کار می‌آید و از آن برای سنجش میزان محبوبیت کلمات کلیدی در مناطق مختلف جهان استفاده می‌گردد و حال گوگل این سرویس را در قالب اسکرین‌سیور ارایه کرده است. گوگل ترندز به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید در حال حاضر اکثر مردم دنیا در حال جستجوی چه موضوعی هستند. به طور مثال کدام محصول یا موزیک یا نرم‌افزار و غیره بیشتر جستجو شده‌ و یا مثلا از طریق آن می‌توان متوجه شد که در ماه گذشته، از بین کلمات نوت بوک و لپ تاپ کدام بیشتر جستجو شده است.

گوگل صفحه خاصی را برای ترندز در نظر گرفته است که در آن مباحثی که بیشتر جستجو شده‌اند براساس مناطق مختلف جهان (که البته ایران در لیست آن وجود ندارد) بصورت تمام صفحه نمایش داده می‌شوند. این صفحه به صورت خودکار با مباحث محبوب رفرش می‌شود و از رنگ‌بندی شاد و جذابی برخوردار است. اگر چند دقیقه به این صفحه نگاه کنید متوجه می‌شوید که طی روزهای اخیر کدام موضوعات بیشتر مورد توجه مردم یک کشور خاص یا کل جهان، قرار گرفته است. اگر برای شما نیز جذاب است بدانید در حال حاضر مردم دنیا در حال جستجوی چه عباراتی هستند می توانید از این سرویس گوگل استفاده کنید.

زومیت