اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

عرضه پاور کاور تبلت سرفیس ‌پرو از 19 مارس

۴۲۴ شماره اطلاع نامه : عرضه پاور کاور تبلت سرفیس ‌پرو از 19 مارس ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ عرضه پاور کاور تبلت سرفیس ‌پرو از 19 مارس تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات عرضه پاور کاور تبلت سرفیس ‌پرو از 19 مارس

عرضه پاور کاور تبلت سرفیس ‌پرو از 19 مارس

با تجهیز تبلت سرفیس‌ پرو به لوازم جانبی می ‌توان این وسیله را به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای لپ‌تاپ میان ‌رده تبدیل کرد. شاید یکی از نقاط ضعف این تبلت باتری آن باشد که علی ‌رغم تقویت در نسل دوم باز هم در مقایسه با رقبا ضعیف بوده و توانایی رقابت با آن‌ها را ندارد. اما گویا مایکروسافت برای رفع این مشکل درصدد ارائه‌ی پاور کاور می باشد که ظرفیت باتری را افزایش خواهد داد و شاید با استفاده از راهکارهایی که مایکروسافت برای این تبلت در نظر گرفته بتوان این مشکل را تا حدودی حل کرد.

ردموندی‌ها در نظر دارند تا پایان ماه جاری میلادی صفحه کلید پاور کاور را به بازار عرضه کنند. این کاور همزمان با سرفیس 2 معرفی شد اما غول نرم‌افزاری موفق به عرضه‌ی آن همزمان با عرضه‌ی این تبلت‌ها نشده بود. مایکروسافت قیمت 200 دلار را برای این محصول در نظر گرفته و تاریخ 19 مارس (28 اسفند ماه) را برای عرضه‌ی آن به بازار اعلام کرده است.

مایکروسافت وعده برخورداری از منبع انرژی به میزان 70 درصد را به کاربران و خریداران این کاور داده است که می‌توانند آن را به‌همراه تبلت سرفیس 2، سرفیس‌پرو 2 و سرفیس 2 مبتنی بر ویندوز RT استفاده کنند. هرچند هزینه‌ی برخورداری از این کاور کمی زیاد می باشد اما تنها راهی است که می‌توان از طریق آن عمر باتری تبلت ویندوز 8 مایکروسافت را افزایش داد.

شهر سخت افزار