اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

محققان به دنبال ساخت یک محصول انعطاف پذیر

۴۲۷ شماره اطلاع نامه : محققان به دنبال ساخت یک محصول انعطاف پذیر ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ محققان به دنبال ساخت یک محصول انعطاف پذیر فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات محققان به دنبال ساخت یک محصول انعطاف پذیر

محققان به دنبال ساخت یک محصول انعطاف پذیر

محصول جدیدی در راه است که از جنس تمام پلاستیک برخوردار خواهد بود. این محصول نخستین در دنیا به حساب می آید که با این بدنه معرفی می شود و برای همین با طراحی جالب و قابلیت های زیادی همراه می باشد. محققان از ساخت یک فناوری منحصر به فرد با نام تکنولوژی Rollup خبر می دهند که توانایی انعطاف پذیری خارق العاده ای به تبلت‌ها می‌دهد و می‌توانید تغییر شکل‌هایی ویژه به تبلت‌ها بدهید.

این تکنولوژی با ایجاد نسل جدید ترانزیستو‌ر‌ها، امکان ایجاد ابزار‌های دیجیتالی هوشمندتر را به همراه خواهد داشت و افراد قادر به استفاده از تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند انعطاف پذیر خواهند بود که حتی می‌توانند آن را به شکل یک مقوا خم و راست کنند. این فناوری همچنین امکان چین خوردن و خم نمودن را برای کاربران فراهم خواهد ساخت. استفاده از این نسل جدید که امکان رول کردن وسایل هوشمند مانند روزنامه را می دهد، سبب صرفه جویی فراوان در هزینه‌های تولید و نگهداری این وسایل و راحتی جابجایی و استفاده برای کاربران خواهد شد.

جی اس ام آریا