اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

معرفی چهار مانیتور جدید از شرکت AOC

۴۳۳ شماره اطلاع نامه : معرفی چهار مانیتور جدید از شرکت AOC ۱۳۹۲/۱۲/۲۹ معرفی چهار مانیتور جدید از شرکت AOC کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات معرفی چهار مانیتور جدید از شرکت AOC

معرفی چهار مانیتور جدید از شرکت AOC

شرکت AOC از تولیدکنندگان جهانی صفحه نمایش و مانیتور، به تازگی از چهار محصول خود در ابعاد 20 تا 24 اینچ رونمایی کرده است. این محصولات برای استفاده در محیط‌های خانگی، آموزشی، اداری و دولتی ایده‌آل هستند. برای اطلاع از جزئیات این محصولات و مشخصات فنی دقیق هر کدام از آنها با ما همراه شوید.

هر چهار محصول معرفی شده از نور زمینه LED بهره برده و دارای طراحی مدرن با ضخامت کم هستند. این چهار محصول شامل مدل‌ e2060Swda-TAA با صفحه نمایش 20 اینچی، مدل‌های e2260Swda-TAA و e2260Swdn-TAA با صفحه نمایش 22 اینچی و مدل e2460Sd-TAA با صفحه نمایش 24 اینچی می‌شوند.

از جمله نرم افزارهایی که در این چهار محصول به کار رفته می‌توان به نرم افزار +Screen برای تقسیم صفحه نمایش یا دسکتاپ، نرم افزار iMenu جهت دسترسی آسان به تنظیمات مانیتور در محیط ویندوز به کمک موس و نرم افزار e-Saver جهت انجام تنظیمات مربوط به ذخیره انرژی اشاره کرد. از سایر مشخصات هر چهار محصول می‌توان به قابلیت نمایش 16.7 میلیون رنگ ، پاسخگویی تصویر 5 میلی ثانیه و نسبت کنتراست 20,000,000:1 پویا اشاره کرد. تمامی مدل‌های معرفی شده دارای تائیدیه Energy Star و eco-friendly برای مصرف بهینه انرژی بوده و با سه سال گارانتی عرضه خواهند شد.

شهر سخت افزار