اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

عرضه مانیتور جدید BenQ با ویژگی های خاص

۴۴۲ شماره اطلاع نامه : عرضه مانیتور جدید BenQ با ویژگی های خاص ۱۳۹۳/۰۱/۱۸ عرضه مانیتور جدید BenQ با ویژگی های خاص کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات عرضه مانیتور جدید BenQ با ویژگی های خاص

عرضه مانیتور جدید BenQ با ویژگی های خاص

شرکت BenQ از تولید کنندگان بزرگ انواع صفحه‌های نمایش و پروژکتورها، امروز از مانیتور جدید سری RL خود با عنوان RL2460HT رونمایی کرد. با توجه به مشخصات و قابلیت‌هایی که این مانیتور دارد شاید بتوان از آن به عنوان یک صفحه نمایش خاص نام برد.

شاید هنگامی که مشخصات این مانیتور را نگاه کنید در ابتدا میزان روشنایی 250 شمع بر هر متر مربع و زاویه دید 170 درجه‌ای آن چندان شگفت انگیز به نظر نیاید. اما هنگامی که بیشتر به مشخصات آن نگاه کنید متوجه ویژگی‌های عالی آن برای گیمرها نظیر زمان پاسخگویی یک میلی ثانیه‌ای و وجود فناوری‌هایی نظیر Flicker-free و Low Blue Light برای جلوگیری از آسیب رسیدن به چشم خواهید شد.

همچنین توسط نرم افزاری که به همراه این مانیتور عرضه می‌شود می‌توانید پروفایل مربوط به هر بازی را دانلود کرده و آنرا پیش از بازی لود کنید تا رنگها و نیز میزان روشنایی و کنتراست مانیتور به طور خودکار تنظیم و به بهترین نحو در محیط بازی برای شما نمایش داده شوند. این مانیتور علاوه بر داشتن پورت‌های ورودی dual-link DVI ،HDMI و D-Sub، یک پورت خروجی HDMI نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. این محصول طی چند روز آینده در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

شهر سخت افزار