اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

تبلت‌های اندرویدی جدید Lenovo

۴۴۸ شماره اطلاع نامه : تبلت‌های اندرویدی جدید Lenovo ۱۳۹۳/۰۱/۲۲ تبلت‌های اندرویدی جدید Lenovo تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات تبلت‌های اندرویدی جدید Lenovo

تبلت‌های اندرویدی جدید Lenovo

شرکت Lenovo سه عضو جدید از تبلت های اندرویدی سری A خود را معرفی کرد. مدل های جیبی TAB A7-50 و TAB A7-40، مدل TAB A8 که مخصوص بازی و سرگرمی است و مدل TAB A10 که پیشرفته ترین مدل این خانواده خواهد بود.

مدل TAB A7-50 دارای نمایشگر HD هفت اینچی است، از پردازنده چهارهسته ای بهره می برد و دوربین جلو و دوربین پشتی آن به ترتیب 2 و 5 مگاپیکسل است. مدل TAB A7-40 نیز مشخصات مشابهی دارد. البته با طرح و رنگی متفاوت و بدون دوربین پشتی، هر دوی این مدل ها در ماه می توسط لنوو عرضه خواهند شد و قیمت آنها  129 دلار خواهد بود.

مدل TAB A8 نسبت به مدل های قبلی بیشتر مناسب بازی و سرگرمی است. این مدل دارای صفحه HD هشت اینچی با صدای دالبی و پردازنده چهارهسته ای خواهد بود. با این مشخصات می توان این مدل را مناسب برای بازی، گوش دادن موسیقی و تماشای ویدئو دانست.مدل A8 به رنگ آبی تیره خواهد بود و در ماه می به قیمت 179 دلار عرضه خواهد شد.

و اما مدل TAB A10 که ترکیبی از قابلیت های A7-50 و A7-80 را دارد، از صفحه 10.1 اینچی به صورت HD بهره می برد که ضخامت آن کمتر از 9 میلی متر است. همین ویژگی این تبلت را سبک و مناسب حمل و نقل کرده است. در این مدل کاربران قادرند ویدئوهای خود را در تبلت به حالت ایستاده مشاهده کنند و از یک صفحه کلید بلوتوثی (به صورت Optional) استفاده کنند. مدل A10 نیز در ماه می با قیمت 249 دلار (بدون کیبرد) و 299 دلار (با کیبرد) در دسترس خواهد بود.

شهر سخت افزار