اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

کارت جدید شرکت Palit با شش گیگابایت حافظه

۴۴۹ شماره اطلاع نامه : کارت جدید شرکت Palit با شش گیگابایت حافظه ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ کارت جدید شرکت Palit با شش گیگابایت حافظه کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات کارت جدید شرکت Palit با شش گیگابایت حافظه

کارت جدید شرکت Palit با شش گیگابایت حافظه

شرکت سخت افزاری Palit امروز از محصول جدید خود با عنوان GTX 780 JetStream 6GB OC رونمایی کرد. این محصول در واقع نسخه اورکلاک شده و شش گیگابایتی کارت GTX 780 JetStream این شرکت می‌باشد. برای اطلاع از مشخصات دقیق و فرکانس‌های کاری این محصول با ما همراه شوید.

کارت گرافیک GeForce GTX 780 JetStream 6GB OC عرضه شده از سوی شرکت Palit با بهره گیری از چیپ گرافیکی کپلر دارای 2304 هسته پردازشی CUDA ، 192 واحد TMU و 48 واحد ROP می‌باشد. حافظه گرافیکی 6 گیگابایتی قرار گرفته بر روی این کارت (که در نمونه‌های مرجع سه گیگابایت می‌باشد) از نوع GDDR5 بوده و در کنار رابط گرافیکی 384 بیتی آن به راحتی از پس اجرای روان بازی‌های سنگین با وضوح 4K یا Ultra HD بر خواهد آمد.

این کارت همچنین گزینه‌ای مناسب برای گیمرهایی است که می‌خواهند از فناوری 3D Vision Surround انویدیا لذت ببرند. فرکانس پردازشی GPU این کارت با افزایش 39 مگاهرتزی بر روی 902 مگاهرتز تنظیم شده است که با بهره گیری از DrMOS ، مدار تنظیم ولتاژ 8 فازی و سامانه خنک کننده اختصاصی JetStream نه تنها در سنگین‌ترین پردازش‌های گرافیکی نیز عملکردی پایدار خواهد داشت، بلکه دارای پتانسیل خوبی در اورکلاکینگ خواهد بود.

شهر سخت افزار