اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

محصول متفاوت Asus برای کارمندان

۴۵۲ شماره اطلاع نامه : محصول متفاوت Asus برای کارمندان ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ محصول متفاوت Asus برای کارمندان کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات محصول متفاوت Asus برای کارمندان

محصول متفاوت Asus برای کارمندان

اکثر AIO هایی که در حال حاضر در بازار به فروش می رسند، صفحه نمایش های بزرگی دارند و اغلب برای بازی طراحی شده اند اما محصول جدید ایسوس کارمندان را هدف گرفته است. این محصول که با نام ASUSPRO ET1620 معرفی شده،  در قلب تپنده ی خود دارای پردازنده ای چهارهسته ای از خانواده ی سلرون ها بوده و برخلاف ابعاد کوچک تری که نسبت به محصولات مشابه دارد. امکان نصب دستگاه های جانبی همچون اسکنر بارکد، اسکنر و چاپگر ها را نیز در اختیار این دسته از کاربران قرار می دهد.

خروجی های متنوعی از جمله پورت های پرسرعت USB3.0 و USB2.0 و همچنین پورت های ویدیویی HDMI ،VGA برای ASUSPRO ET1620 نیز در نظر گرفته شده است. همچنین فناوری (NFC (Near Field Communication برای برقراری ارتباطی و سریع با دستگاه های هوشمندی همچون اسمارت فون ها نیز از دیگر ویژگی های این All In One کوچک است. این محصول که امکان نصب آن برروی دیوار نیز فراهم شده، دارای ویژگی های منحصر به فرد دیگری همچون بایوس UEFI و نرم افزار مدیریت ASUS، نیز می باشد و در زمانی نامعلوم به طور رسمی عرضه خواهد شد. قیمت این محصول هنوز مشخص نیست.

شهر سخت افزار