اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

رونمایی از مانیتور زیبا و جدید کمپانی AOC

۴۵۷ شماره اطلاع نامه : رونمایی از مانیتور زیبا و جدید کمپانی AOC ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ رونمایی از مانیتور زیبا و جدید کمپانی AOC کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات رونمایی از مانیتور زیبا و جدید کمپانی AOC

رونمایی از مانیتور زیبا و جدید کمپانی AOC

کمپانی AOC به تازگی از مانیتور ۲۴ اینچی خود با نام i2473Pwm رونمایی کرده است. این صفحه نمایش ساده و زیبا، با استفاده از پنل IPS LCD و وضوح تصویر ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل قادر به نمایش تصاویری با کیفیت و زیبا خواهد بود. همچنین میزان روشنایی تصاویر با استفاده از فناوری نوردهی LED در پس زمینه صفحه نمایش بسیار مناسب است. در این صفحه نمایش، تمامی پورت های خروجی و ورودی در قسمت پایه مانیتور در نظر گرفته شده که سبب ایجاد بدنه ای یکپارچه گردیده است.

صفحه نمایش های مجهز به پنل IPS به دلیل کیفیت بالاتر تصاویر تولیدی، همواره مورد توجه گرافیست ها و گیمرها قرار می گیرند و اکنون یک مانیتور ۲۴ اینچی زیبا نیز به گزینه های موجود اضافه گردیده است. بالاترین سطح روشنایی در این مانیتور برابر با ۲۵۰ کاندلا در متر مربع است که یک مقدار رایج در تمامی صفحه نمایش های به شمار می رود. همچنین شدت کنتراست تصویر به میزان ۱۰۰۰ به ۱ به صورت دینامیک اعلام گردیده و در کنار زمان پاسخ دهی ۵ میلی ثانیه، از مواردی هستند که در بسیاری از محصولات امروزی دیده می شود.

ضمن اینکه AOC به صورت هوشمندانه دو عدد بلندگوی ۷ واتی (در مجموع ۱۴ وات) را درون پایه صفحه نمایش جای داده است. خروجی های تصویری AOC i2473Pwm شامل D-Sub و HDMI می شود و جای خالی پورت DVI یا Diplayport به خوبی احساس می شود. ابعاد مانیتور برابر با ۱۸۲٫۶×۴۰۸٫۶×۵۴۷٫۱ میلی متر و وزن آن در مجموع ۴٫۱۲ کیلوگرم است. کمپانی سازنده در خصوص قیمت و زمان عرضه صفحه نمایش i2473Pwm اطلاعاتی منتشر نکرده است.

برسام