اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

All In One جدید لنوو مناسب برای تمام اعضای خانواده

۴۶۲ شماره اطلاع نامه : All In One جدید لنوو مناسب برای تمام اعضای خانواده ۱۳۹۳/۰۱/۳۰ All In One جدید لنوو مناسب برای تمام اعضای خانواده کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات All In One جدید لنوو مناسب برای تمام اعضای خانواده

All In One جدید لنوو مناسب برای تمام اعضای خانواده

با توجه به رشد روز افزون کامپیوتر های All In One اکثر فعالان در صنعت IT به نوعی شروع به فعالیت و تولید محصولات در این زمینه کرده اند که شرکت  لنوو نیز یکی از آنهاست. محصولات جدید این شرکت چینی که بسیار زیبا طراحی شده اند به A Series موسوم می باشند و در زیر قاب آلومینیومی آنها، پردازنده هایی از کمپانی های معظم اینتل و انویدیا نصب شده است که انجام پردازش های سنگین محاسباتی و گرافیکی را برعهده دارند.

همچنین اسپیکر هایی با قابلیت پخش صدای دالبی و NFC Near Field Cpmmunication نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است. این محصولات 23.8 اینچی(FHD) که برای استفاده تمام اعضای خانواده طراحی شده اند، به صورت پیش فرض دارای 20 برنامه کاربردی و سیستم عامل ویندوز 8.1  می باشند و با وجود صفحه نمایش چند لمسی، لذت بیشتری را به هنگام استفاده از این سیستم عامل دوست داشتنی به کاربر القا می کنند.

همچنین این محصولات به نسبت قدرتمند، امکان کنترل از راه دور را نیز در اختیار کاربران قرار می دهند. این فناوری که با نام Motion Control شناخته می شود، در حال حاضر تنها  12 حرکت خاصی را شناخته و به آنها عمل میکند که از جمله آنها می توان به تنطیم صدا و حرکت بین منو ها و برنامه اشاره کرد. فروش این محصولات از ماه  ژوئیه و با قیمتی حدود 1,279.99 دلار آغاز خواهد شد.

شهر سخت افزار