اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

Thunder T11 محصول پر سرعت سیلیکون پاور

۴۷۲ شماره اطلاع نامه : Thunder T11 محصول پر سرعت سیلیکون پاور ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ Thunder T11 محصول پر سرعت سیلیکون پاور فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات Thunder T11 محصول پر سرعت سیلیکون پاور

Thunder T11 محصول پر سرعت سیلیکون پاور

سیلیکون پاور که نامش را به وفور در صنعت حافظه های فلش و درایوهای حالت جامد شنیده ایم، اخیرا نمونه ای زیبا و متفاوت از درایو های خود را به تولید رسانده است. این محصول که در دو رنگ خاکستری و آبی تولید شده، موسوم به Thunder T11 بوده و همانطور که از نامش پیداست، دارای پورت پرسرعت تاندربولت (Thunderbolt ) می باشد.

این فناوری که سرعت خواندن و نوشتن را تا 380 مگابایت در ثانیه افزایش می دهد، تقریبا سه برابر سریعتر از USB 3.0 عمل کرده و برای کاربرانی همچون عکاسان، فیلم برداران و گیمرها مناسب خواهد بود. بنابر گفته ی سیلیکون پاور (SP)، این محصول تنها 65 گرم وزن داشته و در مقابل نمونه های مشابه با ظرفیت های 240 و 120 گیگابایت، کوچک تر بوده و علاوه بر سرعتی استثنایی، حمل و نقل آسان آن نیز از دیگر ویژگی های این محصول زیباست. Thunder T11 همچنین از فناوری BUS-Powered پشتیبانی کرده و با سیستم عامل های مک، ویندوز (XP و بالاتر) نیز سازگار است. سیلیکون پاور این محصول را به همراه 3 سال گارانتی عرضه می کند.

شهر سخت افزار