اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

محصول خارق العاده اپل با امکانات عالی

۴۷۷ شماره اطلاع نامه : محصول خارق العاده اپل با امکانات عالی ۱۳۹۳/۰۲/۰۸ محصول خارق العاده اپل با امکانات عالی فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات محصول خارق العاده اپل با امکانات عالی

محصول خارق العاده اپل با امکانات عالی

کمپانی اپل به زودی از یک محصول خارق العاده با امکانات عالی که همراه آن است، پرده برداری می کند که نام کمپانی اپل را به عنوان مطرح ترین کمپانی دنیای فناوری اعلام خواهد کرد. محصول جدید اپل از ادغام iMac و Mac Pro به دست می آید و یک دستگاه بسیار جالب و البته قدرتمند با طراحی تبلتی بزرگ و منحصربفرد برای کاربران ارائه می شود. یک کامپیوتر ابرقدرت ۳۵ اینچی همراه با طراحی گردمانند در بخش پایینی دستگاه و البته قطعات باکیفیت و همیشگی اپل، محصولی خارق العاده را معرفی می کند.

این محصول با نمایشگری ۳۵ اینچی از جنس رتینا همراه می‌ باشد، با طراحی یکپارچه که بر روی ساختار نسبتاً خمیده قرار دارد. دقت پنل صفحه چیزی معادل ۳۳۸۲×۱۹۶۴ پیکسل می‌باشد و در جلوی آن، ۱۰ بلندگو قدرتمند و ۲ میکروفون اختصاصی قرار گرفته‌اند. قسمت بالایی آن نیز انعطاف‌پذیری معادل چرخش ۲۰ درجه‌ای را داراست و در ۳ رنگ طلایی، نقره‌ای و مشکی موجود است. دو عدد مک‌پرو بر دو قسمت انتهایی دستگاه قرار دارند که هر یک با فن اختصاصی خنک می‌شوند که قدرت بالای آن را تضمین می‌کند. حداکثر ضخامت دستگاه به ۱۵۰ میلی‌متر رسیده و با پورت‌های کارت SD و USB 3.0، همچنین وب‌کم HD عرضه می‌شود.

جی اس ام آریا