اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Presta، میکرو کیس جدیدی از Spire

۴۹۵ شماره اطلاع نامه : Presta، میکرو کیس جدیدی از Spire ۱۳۹۳/۰۲/۱۸ Presta، میکرو کیس جدیدی از Spire کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Presta، میکرو کیس جدیدی از Spire

Presta، میکرو کیس جدیدی از Spire

کمپانی Spire، امروز جدیدترین محصول خود را با عنوان PRESTA معرفی نمود. به گفته این کمپانی هلندی، این کیس که بسیار ساده طراحی شده است برای استفاده در دفاتر اداری مناسب خواهد بود. PRESTA ابعادی معادل 360 در 380 در 175 میلی متر دارد و بدنه آن از جنس آهن می باشد. همچنین پوششی 0.45 میلی متری از جنس کرومات نیز بر روی بدنه این کیس کشیده شده است تا این محصول را نسبت به لرزش و نویز قطعات نیز مقاوم سازد.

گذشته از این مورد، PRESTA تنها از مادربورد های سری micro-ITX و mini-ITX پشتیبانی می کند و فضای کافی برای نصب یک درایو 5.25 اینچی و 2 درایو 3.5 اینچی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. سیستم خنک کنندگی آن نیز شامل 3 فن 120 و 92 میلی متری می باشد که در قسمت های کناری و فوقانی نصب شده اند تا هوای دورن کیس به نحوی مطلوب تهویه شود.

از دیگر ویژگی های PRESTA می توان به  وجود دو پورت USB2.0 بر روی پنل جلویی این کیس اشاره کرد که البته این موضوع کمی دلسرد کننده به نظر می رسد، چرا که در حال حاضر اکثر محصولات موجود در بازار دارای حداقل 1 پورت پرسرعت USB3.0 می باشند. Spire قیمت این محصول را با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش، 54.99 دلار اعلام کرده است.

شهر سخت افزار