اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اولین محصول تولید شده توسط Panram

۴۹۸ شماره اطلاع نامه : اولین محصول تولید شده توسط Panram ۱۳۹۳/۰۲/۲۱ اولین محصول تولید شده توسط Panram فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اولین محصول تولید شده توسط Panram

اولین محصول تولید شده توسط Panram

 شرکت PANRAM که فعالیت خود را به صورت رسمی در سال 1994 اغاز کرده، پس از بیست سال حضور در صنعت حافظه های RAM ، دست به کار شده و برای اولین بار محصول تولیدی خود را روانه بازار کرده است. این محصول که مخصوص نصب در سیستم های گیم تولید شده، طراحی جالب و چشمگیری ندارد و شاید تنها ویژگی ظاهری آن، LED هایی باشند که در قسمت فوقانی این رم تعبیه شده اند.

گذشته از ظاهر نه چندان زیبای این محصول، Light Sword  دارای فرکانسی معادل با 2400 مگاهرتز می باشد و در حین اورکلاک می توان فرکانس موثر آن را تا 2666 مگاهرتز افزایش داد. نرخ تاخیر در بازگشت داده های ارسالی به این حافظه های 8 گیگابایتی (2x4GB) نیز 11-13-13-35 اعلام شده که تقریبا مشابه با نمونه های موجود در بازار می باشد.

پشتیبانی از استاندارد Intel XMP 1.3 و همچنین حالت های دو کاناله و چهار کاناله نیز از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می روند. به هرجهت شاید Light Sword بهترین گزینه موجود در بازار نباشد اما با قیمت 70 دلاری و گارانتی تمام عمر برای نصب در سیستم های گیم نه چندان قدرتمند و حرفه ای مناسب خواهد بود.

شهر سخت افزار