اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

معرفی کارت های گرافیک سری جدید شرکت گلکسی

۴۹۹ شماره اطلاع نامه : معرفی کارت های گرافیک سری جدید شرکت گلکسی ۱۳۹۳/۰۲/۲۲ معرفی کارت های گرافیک سری جدید شرکت گلکسی فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات معرفی کارت های گرافیک سری جدید شرکت گلکسی

معرفی کارت های گرافیک سری جدید شرکت گلکسی

شرکت معتبر Galaxy که در زمینه تولید محصولات گرافیکی شناخته شده است، از کارت‌های جدید سری گیمر خود رونمایی کرد. تا این لحظه دو محصول با اسامی GTX 760 Gamer و GTX 770 Gamer از این سری عرضه شده‌اند. نخستین تفاوت بارز کارت‌های GTX 760 Gamer و GTX 770 Gamer با نمونه‌های مرجع، بهره گیری از برد PCB با طراحی اختصاصی و مدار تنظیم ولتاژ قوی‌تر می‌باشد. ضمن اینکه در بخش فرکانس‌های کاری نیز کارت گرافیک GTX 760 Games شرکت گلکسی به میزان 5 درصد اورکلاک شده و دارای فرکانس پایه 1030 مگاهرتز و فرکانس 1080 مگاهرتز در حالت Boost برای پردازنده گرافیکی می‌باشد.

این ارقام در نمونه مرجع به ترتیب 980 و 1033 مگاهرتز می‌باشند. نمونه GTX 770 Gamers این شرکت نیز از فرکانس‌های 1100 و 1140 به ترتیب در حالت پایه و Boost برای پردازنده گرافیکی بهره می‌برد. البته از آنجا که این ارقام از یک وب‌سایت چینی استخراج شده‌اند، نمی‌توان زیاد به آنها اطمینان کرد. هر دو محصول از مدار تنظیم ولتاژ 7 فازی بهره برده و به دو کانکتور 6 و 8 پین برای تامین انرژی نیازمندند. همچنین در بخش خنک کننده نیز هر دو کارت GTX 760 Gaming و GTX 770 Gaming به خنک کننده دو اسلاته مجهز شده‌اند که دارای پره‌های دفع حرارت آلومینیومی و دو فن 80 میلی‌متری است.

شهر سخت افزار