اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

رونمایی از سه تبلت جدید G Pad

۵۰۱ شماره اطلاع نامه : رونمایی از سه تبلت جدید G Pad ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ رونمایی از سه تبلت جدید G Pad تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات رونمایی از سه تبلت جدید G Pad

رونمایی از سه تبلت جدید G Pad

شرکت LG در این هفته 3 تبلت جدید خود را معرفی کرد. این تبلت ها که LG G Pad 7.0 ،LG G Pad 8.0 و LG G Pad 10.1 نام دارند، بدون هیچ اطلاعات فاش شده، شایعه  یا تیزر تبلیغاتی ظاهر شدند که همین موجب تعجب همگان شده است.

در حال حاضر شرکت LG مشخصات سخت افزاری این تبلت ها را منتشر نکرده است ولی از لحاظ طراحی می توان حدس زد که G Pad 7.0 در یک دست به راحتی قرار می گیرد، G Pad 8.0 نیز تجربه خوبی در فعالیت های چندرسانه ای ارائه خواهد کرد و قطعاً G Pad 10.1 نیز از باطری بزرگی بهره مند خواهد بود که به همین سبب در پخش فایل های ویدئویی و انواع فعالیت های شما طول عمر بهتری ارائه خواهد کرد.

ناگفته نماند که تمامی این دستگاه ها از OPair 2.0 برخوردار خواهند بود. این قابلیت به کاربران امکان دریافت اعلان ها از طریق بلوتوث و پاسخ دهی به تماس ها از طریق تبلت را مقدور خواهد کرد. جدا از بهره مندی این تبلت ها از ویژگی Knock Code و رابط کاربری LG G3 Flat UI، می توان گفت یکی از مزیت های اصلی این تبلت ها عرضه آنها در رنگ های مختلف می باشد. انتظار می رود هر سه این تبلت ها از صفحه نمایشی با کیفیت و زرولوشن 2560 در 1600 و البته از اندروید 4.4 کیت کت برخوردار باشند.

شهر سخت افزار