اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

معرفی دو کیس جدید از شرکت LianLi

۵۰۴ شماره اطلاع نامه : معرفی دو کیس جدید از شرکت LianLi ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ معرفی دو کیس جدید از شرکت LianLi کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات معرفی دو کیس جدید از شرکت LianLi

معرفی دو کیس جدید از شرکت LianLi

شرکت LianLi امروز جدیدترین محصولات خود را با عناوین PC-B16 و PC-A61 معرفی نمود. این دو محصول که از سری کیس های mid-tower می باشند، به نحوی طراحی شده اند تا صدای ناشی از فن ها را تا حد زیادی کاهش دهند. این سری از محصولات LianLi دارای محفظه ای برای نصب و نگه داری درایو های حالت جامد و هارددیسک ها می باشند و میتوان چندین درایو 2.5/3.5 اینچی را درون این محفظه نصب کرد. این محفظه همچنین ماژولار طراحی شده است تا کاربران بتوانند با جداسازی آن، از فن های 120 میلی متری که در قسمت جلویی این کیس ها قرار گرفته، استفاده کنند.

علاوه بر این محفظه 5.25 اینچی، محفظه ای نیز در دیواره این کیس تعبیه شده است و امکان نصب تنها یک درایو 2.5 اینچی را در اختیار کاربرن قرار می دهد. شرکت سازنده در قسمت فوقانی دو محصول PC-B16 و PC-A61 پنل ورودی/خروجی ها را قرار داده است که شامل 4 پورت پرسرعت USB 3.0 و خروجی صدای HD می باشد. در کنار موارد فوق، نصب خنک کننده های 170 میلی متری، پاورها و کارت های ویدیویی 280 و 420 میلی متری درون این کیس های آلومینیومی به راحتی امکان پذیر است.

در کنار این موارد، کاربران حرفه ای هم می توانند خنک های مایع 2.3 اینچی را برروی دیواره ها نصب و از قدرت خنک کنندگی این سری از محصولات استفاده کنند. این دو محصول که تنها در ظاهر متفاوت هستند، ساده طراحی شده اند و شاید نظر کاربران چندانی را به خود جلب نکنند. به هر حال این دو کیس mid-tower اواسط ماه جاری به ترتیب با قیمت 144 و 119 پوند به فروش خواهند رسید.

شهر سخت افزار