اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

معرفی دو مانیتور IPS جدید از سوی AOC با اسپیکرهای قدرتمند

۵۰۶ شماره اطلاع نامه : معرفی دو مانیتور IPS جدید از سوی AOC با اسپیکرهای قدرتمند ۱۳۹۳/۰۲/۲۷ معرفی دو مانیتور IPS جدید از سوی AOC با اسپیکرهای قدرتمند کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات معرفی دو مانیتور IPS جدید از سوی AOC با اسپیکرهای قدرتمند

معرفی دو مانیتور IPS جدید از سوی AOC با اسپیکرهای قدرتمند

امروزه اکثر مانیتورها به یک یا دو عدد اسپیکر داخلی مجهز هستند که قدرت تولید صدای آنها معمولاً بیشتر از یک الی دو وات نیست. اما شرکت خوشنام AOC اقدام به معرفی و عرضه دو مانیتور جدید با پنل IPS کرده که از اسپیکرهای معروف Onkyo با توان 7 وات بهره می‌برند. این دو مانیتور با عناوین i2473Pwm و i2473Pwy شناخته شده و هر دو از پنل‌های 23.8 اینچی IPS بهره می‌برند که از مشخصات آنها می‌توان به روشنایی 250 شمع بر هر متر مربع ، وضوح تمام HD ، زاویه دید 178 درجه و زمان پاسخگویی تصویر 5 میلی ثانیه اشاره کرد.

اما ویژگی کلیدی این دو ماینتور، وجود اسپیکر 7 واتی قدرتمند و با کیفیت ONKYO در آنها است که صدایی واضح و شفاف تولید می‌کند. تنها تفاوت مانیتور i2473Pwy با i2473Pwm در بهره گیری از فناوری جالب Miracast در آن است که به واسطه آن تماشای فیلم‌های Full HD درون تلفن همراه یا تبلت به صورت وایرلس بر روی مانیتور را امکان پذیر می‌کند. هر دو مدل برای روشنایی از نور زمینه LED بهره برده و دارای تائیدیه TCO 6.0 یا Energy Star 6.0 هستند. این محصولات با سه سال warranty و قیمتی معادل 267 دلار آمریکا برای مدل i2473Pwm و 317 دلار برای مدل i2473Pwy عرضه خواهند شد.

شهر سخت افزار