اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

عرضه سری جدید مانیتور های Ultra Sharp توسط Dell

۵۱۰ شماره اطلاع نامه : عرضه سری جدید مانیتور های Ultra Sharp توسط Dell ۱۳۹۳/۰۲/۲۸ عرضه سری جدید مانیتور های Ultra Sharp توسط Dell کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات عرضه سری جدید مانیتور های Ultra Sharp توسط Dell

عرضه سری جدید مانیتور های Ultra Sharp توسط Dell

 اگر شما از آن دست کاربرانی هستید که اکثر اوقات خود را صرف ویرایش فیلم و عکس می کنید، مطمئنا از سری جدید مانیتور های Dell استقبال خواهید کرد. این سری محصولات که از خانواده Ultra Sharp های این کمپانی محسوب می شوند با سه عنوان UZ2215H ، UZ2315H و UZ2715H معرفی شده اند.

این سه مانیتور با وجود رزولشن 1920x1080، دارای اسپیکر های 5 واتی و همچنین دو عدد میکروفون می باشد که برگزاری ویدیو کنفرانس ها و ارتباط ویدیویی را بیش از پیش لذت بخش خواهد کرد. در کنار این موارد، دو پورت پرسرعت USB3.0 و چهار خروجی ویدویی از جمله دو خروجی HDMI ،D-SUB و Display Port برای این سه مانیتور در نظر گرفته شده است. مدت زمان پاسخگویی (GTG Response time) این سه محصول 8ms و نسبت کنتراست آن نیز 1000:1 اعلام شده است. این محصولات که به ترتیب در ابعاد 21.5 ، 23 و 27 اینچی تولید شده اند با قیمتی بین 300-450 دلار به فروش می رسند.

شهر سخت افزار