اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Mini PC جدید شاتل با قطر بسیار کم

۵۱۵ شماره اطلاع نامه : Mini PC جدید شاتل با قطر بسیار کم ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ Mini PC جدید شاتل با قطر بسیار کم کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Mini PC جدید شاتل با قطر بسیار کم

Mini PC جدید شاتل با قطر بسیار کم

Shuttle که شرکت تولید کننده ابزارهای Mini PC می باشد، به تازگی یکی دیگر از این محصولات دوست داشتنی را معرفی کرده است. این ابزار ها در کنار ابعاد کوچکی که دارند می توانند به خوبی از پس کارهای روزمره یک کاربر معمولی و یا یک دفتر کار بربیایند. این محصول جدید که با نام DS437T شناخته می شود، تنها 36 میلی متر قطر دارد.

یکی از موارد قابل توجه در خصوص این محصول، نبود فن خنک کننده در ساختار آن است که به لطف بهره گیری از پردازنده مناسب و کم مصرف Intel Celeron 1037U صورت گرفته و دارای دو هسته پردازشی 1.8 گیگاهرتزی با 2 مگابایت حافظه نهان است. در کنار این مورد DS437T از دو اسلات حافظه اصلی از نوع DDR3 تا سقف 16 گیگابایت پشتیبانی می نماید و همچنین قابلیت نصب HDD و همینطور SSD های 2.5 اینچی را نیز به راحتی و از طریق برداشتن محفظه کناری این محصول به کاربر می دهد. از مشخصات ارتباطی این محصول نیز می توان به دارا بودن 4 پورت USB 3.0 و USB 2.0 در کنار رابط های تصویری HDMI و DVI-I و پورت شبکه گیگابیتی و همچنین Wireless-LAN اشاره کرد. متأسفانه هنوز قیمت و زمان نهایی این محصول مشخص نشده است.

شهر سخت افزار