اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

صفحه کلید جدید Adesso با طراحی متفاوت

۵۱۸ شماره اطلاع نامه : صفحه کلید جدید Adesso با طراحی متفاوت ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ صفحه کلید جدید Adesso با طراحی متفاوت کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات صفحه کلید جدید Adesso با طراحی متفاوت

صفحه کلید جدید Adesso با طراحی متفاوت

شرکت Adesso از کمپانی های بنام در صنعت تولید قطعات کامپیوتر، محصول جدید خود را معرفی نموده است. این محصول که یک صفحه کلید می باشد، بسیار ساده طراحی شده و از طول عمر مناسبی نیز برخوردار است. این صفحه کلید که AKB-132UY نام دارد، دارای ابعادی معادل 17.7x 6.6 x0.8 اینچ یا450x 167x 21.4 میلی متر می باشد و از اینترفیس USB2.0 بهره می برد.

گذشته از موارد فوق، ترکیب رنگ در نظر گرفته شده برای این محصول ، مشکی و زرد است. ترکیب رنگی که تا به حال در چنین محصولاتی دیده نشده است. به گفته Adesso، دلیل تولید این محصول به رنگ زرد، بهتر دیده شدن حروف و اعداد چاپ شده برروی 105 کلید تعبیه شده برروی این صفحه کلید است. همچنین حروف و اعداد چاپ شده نیز 4 برابر بزرگ تر از محصولات موجود در بازار می باشند تا از اشتباهات سهوی به هنگام تایپ جلوگیری شود. 14 کلید برای دسترسی سریع تر به اینترنت و محتواهای چند رسانه ای نیز برروی این صفحه کلید تعبیه شده است. این محصول که در مقابل حتی 5 میلیون ضربه مقاوم است، با قیمتی معادل 19.99 دلار به زودی روانه بازار خواهد شد.

شهر سخت افزار