اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

مانیتور جدید I-O DATA با امکان تنظیم نور آبی

۵۲۰ شماره اطلاع نامه : مانیتور جدید I-O DATA با امکان تنظیم نور آبی ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ مانیتور جدید I-O DATA با امکان تنظیم نور آبی کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات مانیتور جدید I-O DATA با امکان تنظیم نور آبی

مانیتور جدید I-O DATA با امکان تنظیم نور آبی

I-O DATA که معمولا نامش را در صنعت حافظه های ذخیره سازی به خاطر می آوریم، به تازگی محصولی جدید و متفاوت را معرفی کرده است. این محصول که یک مانیتور می باشد، با نام LCD-MF225XBR2 شناخته می شود.

این مانیتور 21.5 اینچی همچون دیگر محصولات موجود در بازار، از نور پس زمینه LED بهره می برد و دارای دو اسپیکر 1 واتی و کنتراست 1000:1 می باشد و زمان پاسخگویی آن 5 ms گزارش شده است. ضمن اینکه سه خروجی ویدیویی از جمله HDMI،DVI و D-Sub نیز برای آن در نظر گرفته شده است. I-O DATA در اقدامی امکان تنظیم نور آبی را نیز برای این محصول خود فراهم کرده است. این ویژگی که وجه تمایز این مانیتور با دیگر محصولات موجود در بازار محسوب می شود که امکان کاهش نور آبی را در پنج سطح فراهم کرده تا از خستگی چشم ناشی از استفاده طولانی مدت از صفحه نمایش کاهش پیدا کند. زمان عرضه این مانیتور که از خانواده LCD هاست، ماه آینده خواهد بود.

شهر سخت افزار