اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

ایسوس کرو‌م‌بوک‌های جدید خود را روانه‌ی بازار می‌کند

۵۲۷ شماره اطلاع نامه : ایسوس کرو‌م‌بوک‌های جدید خود را روانه‌ی بازار می‌کند ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ ایسوس کرو‌م‌بوک‌های جدید خود را روانه‌ی بازار می‌کند لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات ایسوس کرو‌م‌بوک‌های جدید خود را روانه‌ی بازار می‌کند

ایسوس کرو‌م‌بوک‌های جدید خود را روانه‌ی بازار می‌کند

کمپانی ایسوس از ابتدای سال جاری میلادی به جمع تولیدکنندگان محصولات مبتنی بر سیستم‌عامل کرو‌م‌ پیوسته است. این کمپانی تایوانی ابتدا Chromebox را با قیمت 179 دلار در بهمن ماه سال گذشته معرفی کرد و حالا پس از مدت‌ها انتظار ایسوس شماری از کروم‌بوک‌های خود را برای پیش‌خرید در دسترس علاقمندان قرار داده که انتظار می‌رود از ماه آتی میلادی به دست خریداران برسد.

همانطور که اشاره کردیم کمپانی ایسوس از ابتدای سال جاری به جمع تولیدکنندگان محصولات مبتنی بر سیستم‌عامل کروم پیوسته و اولین محصول آن کروم‌باکس 179 دلاری این کمپانی بوده است. حال ایسوس نمونه‌های جدیدتری از این محصولات را با نام‌های C200 و C300 روانه‌ی بازار خواهد کرد. هر دو محصول هفته‌جاری برای پیش‌خرید در دسترس علاقمندان قرار خواهند گرفت. قیمت تعیین شده برای C200 برابر 249 دلار می باشد. نمونه‌های جدید کروم‌بوک‌ها با استفاده از پردازنده‌های بی‌تریل ام اینتل روانه‌ی بازار خواهند شد. هرچند این دو لپ‌تاپ در میان سایر کروم‌بوک‌های موجود در بازار قدرت پردازشی کمتری خواهند داشت، اما در مقابل با استفاده از این پردازنده‌ها می‌توان یک تا دو ساعت بیشتر از این کروم‌بوک‌ها استفاده کرد.

زومیت