اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

گوگل کیت توسعه ی تبلت پروژه ی تانگو را معرفی کرد

۵۵۴ شماره اطلاع نامه : گوگل کیت توسعه ی تبلت پروژه ی تانگو را معرفی کرد ۱۳۹۳/۰۳/۲۰ گوگل کیت توسعه ی تبلت پروژه ی تانگو را معرفی کرد تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات گوگل کیت توسعه ی تبلت پروژه ی تانگو را معرفی کرد

گوگل کیت توسعه ی تبلت پروژه ی تانگو را معرفی کرد

گوگل مدتی قبل تلفن همراهی مجهز به دوربین سه بعدی را تحت پروژه تانگو معرفی کرده بود و حالا این شرکت از کیت توسعه ی تبلت این پروژه نیز رونمایی کرد. این تبلت را گوگل با همکاری انویدیا تولید کرده است. این تبلت از صفحه نمایش 7 اینچی 1080p، پردازنده ی تگرا K1، رم 4 گیگابایتی، 128 گیگابایت حافظه داخلی، فناوری LTE و اندروید 4.4 کیت کت بهره می برد.

اما مهمترین قسمت این تبلت دوربین 4 مگاپیکسلی آن است که دارای قابلیت تصویر برداری 3 بعدی می باشد. در پشت این تبلت دو دوربین قرار دارد که فضای پشت تبلت را به طور کامل پوشش می دهند و زاویه دید آن 180 درجه است. در جلوی این تبلت هم دو دوربین قرار دارد که زاویه 120 درجه ای را پوشش می دهند. این تبلت از Wi-Fi و بلوتوث 4 بهره می برد. دوربین این تبلت همانند کینکت قابلیت پردازش سه بعدی محیط اطراف را دارد و می تواند همانند Google Earth نقشه های سه بعدی از محیط اطراف ثبت کند. موتور پردازش تصاویر این تبلت ساخت شرکت Mantis Vision می باشد. این تبلت با قیمت 1024 دلار عرضه می شود و فقط جهت توسعه در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت.

شهر سخت افزار