اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

هدست خشمگین Strix Pro از شرکت ASUS

۵۵۸ شماره اطلاع نامه : هدست خشمگین Strix Pro از شرکت ASUS ۱۳۹۳/۰۳/۲۲ هدست خشمگین Strix Pro از شرکت ASUS فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هدست خشمگین Strix Pro از شرکت ASUS

هدست خشمگین Strix Pro از شرکت ASUS

شرکت ASUS در دو هفته گذشته از سری جدید محصولات گیمینگ خود با عنوان Strix رونمایی کرد که در میان آنها از یک هدست مخصوص بازیهای رایانه ای به نام Strix Pro نیز پرده برداشت که در دید اول به نظر بیننده زیاد جذاب به نظر نمی رسید اما در نمایشگاه کامپیوتکس، نمونه واقعی آن به سرعت نظرها را به سمت خود جلب کرد.

طرح چشمان براق و نارنجی رنگ جغدی خشمگین، اولین چیزی است که چشم هر بیننده ای را می فریبد. دو بلندگوی 60 میلیمتری مجهز به هسته های مغناطیسی نئودیمیم در دو طرف قرار دارد و یک جعبه کنترل USB کار تنظیم شفافیت صدا را به عهده دارند. این جعبه کنترل قادر است تا 90 درصد نویز صدا را از بین برده و صدایی با کیفیت فوق العاده بالا برای شنونده پخش نماید. قسمت میکروفن قابل جداسازی بوده و در صورت نیاز میتوان از آن به عنوان یک هدفون معمولی نیز استفاده کرد.

مطمئن باشد وقتی این هدست را روی سرتان می گذارید، کاملا راحت خواهید بود. فوم های شش وجهی آن طوری طراحی شده که کاملا برای گوش ها مناسب است و به علاوه، وقتی آن را بر روی سرتان قرار می دهید، نوار ابری بالایی نیز احساس کاملا راحتی به شما خواهد داد. اگر از هدست Strix Pro خوشتان آمده است باید 100 دلار برای خریدش بپردازید. این هدست زیبا از ماه جولای روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

شهر سخت افزار