اخبار و مقالات :: لپ تاپ و اولترابوک

معرفی کروم بوک جدید و سبک HP

۵۶۴ شماره اطلاع نامه : معرفی کروم بوک جدید و سبک HP ۱۳۹۳/۰۳/۲۴ معرفی کروم بوک جدید و سبک HP لپ تاپ و اولترابوک :: اخبار و مقالات معرفی کروم بوک جدید و سبک HP

معرفی کروم بوک جدید و سبک HP

شرکت HP هم مانند بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده کامپیوترهای شخصی با همکاری گوگل، کروم بوک‌ های مختلفی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت به تازگی کروم بوک جدیدش را با نام Chromebook PC معرفی کرده که به سیستم عامل اندروید مجهز شده، دارای صفحه نمایش ۱۱/۶ اینچی بوده و تصاویر را با وضوح ۷۶۸ در ۱۳۶۶ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد.

این وضوح تصویر سطح استاندارد اغلب کروم ‌بوک‌های فعلی هم هست. وزن این دستگاه برابر ۱/۲ کیلوگرم بوده و ضخامت بدنه آن به کمتر از یک اینچ می‌رسد. این کروم بوک جدید دارای فضای ذخیره سازی ۱۶ گیگابایتی بوده و از رم ۲ گیگابایتی بهره می‌برد. پردازنده این دستگاه محصول شرکت Samsung است و باتری آن در هر بار شارژ کامل، امکان کار تا بیش از ۶ ساعت را برای کاربرانش فراهم می‌کند.

درست مانند کروم بوک قبلی این شرکت یعنی Chromebook 14، این کروم‌ بوک جدید هم در رنگ‌های متنوعی مانند سفید و فیروزه‌ای عرضه می‌شود که می‌تواند توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کند. این شرکت اعلام کرده است که کروم بوک جدید Chromebook PC را با قیمت پایه ۲۴۹ دلاری برای مدل مبتنی بر Wi-Fi و ۳G به‌زودی به بازار عرضه می‌کند و به فروش عمومی می‌رساند.

برسام