اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

سبک کلاه انگلیسی در حافظه فلش جدید AH175

۵۷۴ شماره اطلاع نامه : سبک کلاه انگلیسی در حافظه فلش جدید AH175 ۱۳۹۳/۰۳/۳۱ سبک کلاه انگلیسی در حافظه فلش جدید AH175 فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سبک کلاه انگلیسی در حافظه فلش جدید AH175

سبک کلاه انگلیسی در حافظه فلش جدید AH175

کمپانی اپیسر در ادامه تولید حافظه‌های فلش موبایلی، مدل جدید Apacer AH175 مجهز به دو رابط برای انتقال اطلاعات را طراحی و تولید کرده است. مانند حافظه فلش پیشین این کمپانی (مدل AH173) این سری تازه نیز دارای دو رابط USB 2.0 و micro USB در کنار فضای زیادی برای ذخیره‌سازی اطلاعات است. استفاده از فلز در ساخت این حافظه فلش باعث شده تا AH175 شکلی حرفه‌ای و بادوام داشته باشد. همچنین طراحی خاص کلاه مانند آن باعث شده تا این حافظه فلش موبایلی حسی انگلیسی داشته باشد.

درواقع بازخوردهای خوب از مدل AH173 باعث شد تا کمپانی اپیسر دست به تولید این مدل اما با طراحی متفاوت بزند و انعطاف ‌پذیری بالایی را به کمک دو رابط USB 2.0 و microUSB برای انتقال اطلاعات در اختیار کاربر قرار دهد. حداکثر ظرفیت AH175 به ۳۲ گیگابایت می ‌رسد که باعث می‌شود امکان انتقال فایل‌های حجیم با آن به ‌سادگی صورت گیرد (بدون آنکه فضای ذخیره‌سازی با ارزش گوشی موبایل یا تبلت شما بی‌ خود و بی ‌جهت اشغال شود).

در مقایسه با دیگر روش‌های انتقال اطلاعات همچون بلوتوث، ۳G یا Wi-Fi، استفاده از یک حافظه فلش OTG همچون AH175 سرعت و ضریب اطمینان بالاتری دارد. در استفاده از حافظه فلش OTG دیگر نگرانی از بابت کیفیت سیگنال یا دزدی اطلاعات در زمان انتقال روی شبکه بی‌سیم وجود نداشته و در ضمن سرعت نیز بسیار بالاتر خواهد بود.

کلاه انگلیسی که با عنوان Top Hat شناخته می‌شود، زمانی نشان‌دهنده افراد رده‌بالای جامعه بود و همچنین چارلی چاپلین نیز ازجمله شخصیت‌هایی بود که همواره در فیلم‌های خود از آن استفاده می‌کرد. درپوش AH175 مانند Top Hat طراحی شده که البته برای جلوگیری از گم‌ شدن آن، به کمک یک زنجیر به بدنه حافظه فلش متصل می‌شود. حافظه فلش موبایلی Apacer AH175 در بازار ایران نیز عرضه می‌شود.

برسام