اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

محصول هوشمند و در دست ساخت مایکروسافت با 11 سنسور

۵۹۲ شماره اطلاع نامه : محصول هوشمند و در دست ساخت مایکروسافت با 11 سنسور ۱۳۹۳/۰۴/۰۹ محصول هوشمند و در دست ساخت مایکروسافت با 11 سنسور فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات محصول هوشمند و در دست ساخت مایکروسافت با 11 سنسور

محصول هوشمند و در دست ساخت مایکروسافت با 11 سنسور

مایکروسافت نیز تصمیم گرفته تا با یک ساعت هوشمند وارد دنیای محصولات پوشیدنی شود. از ویژگی‌های این ساعت هوشمند می ‌توان استفاده از 11 سنسور، پشتیبانی از چندین پلت فرم و صفحه نمایش در پایین و قسمت زیرین بند ساعت نام برد. به جای استفاده از صفحه نمایش بزرگ مستطیلی، شبیه به ال‌جی جی‌واچ یا صفحه نمایش گردی همچون موتورولا موتو 360، مایکروسافت می‌خواهد دستگاهی شبیه به مچ‌ بند‌های تناسب اندام شبیه به مچ‌ بندNike Fuel از شرکت نایک بسازد.

افرادی که از نزدیک با این دستگاه آشنا هستند معتقدند که API این ساعت هوشمند باز خواهد بود و همراه با iOS، اندروید و ویندوز فون کار خواهد کرد. گفته شده که ظاهر این دستگاه نیز بسیار صاف، جذاب و یک دست خواهد بود. شایعه‌ای وجود دارد که ساعت هوشمند مایکروسافت در ماه مهر عرضه خواهد شد و شبیه به بسیاری دیگر از ساعت‌های هوشمند این محصول از مایکروسافت نیز می‌تواند ضربان قلب را اندازه گیری کند و اطلاعات مربوطه را به صورت بی‌سیم به گوشی هوشمند یا تبلت شما ارسال کند و از این طریق تمامی اطلاعات تجزیه و تحلیل شود. ممکن است این اطلاعات ارسالی از طریق ساعت هوشمند حتی به شما پیشنهاد کنند که برای بهتر شدن حالتان به چه دکتری نیاز دارید.

جی اس ام آریا