اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

خنک کننده های جدید و قدرتمند DeepCool

۶۰۵ شماره اطلاع نامه : خنک کننده های جدید و قدرتمند DeepCool ۱۳۹۳/۰۴/۱۴ خنک کننده های جدید و قدرتمند DeepCool کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات خنک کننده های جدید و قدرتمند DeepCool

خنک کننده های جدید و قدرتمند DeepCool

کمپانی DeepCool، بار دیگر پر قدرت و دست پر به میدان مبارزه آمده تا قدرتش را با عرضه محصولات جدید خود که دارای عنوان اصلی MaelStorm هستند، به اثبات برساند. این سری محصولات DeepCool که برای نصب در کیس های حرفه ای و high-end طراحی و تولید شده اند، گردابی قدرتمند در کیس کاربر خود ایجاد خواهند کرد. این محصولات از طراحی مناسب و بهینه ای بهره می برند و در سرمایش و دفع حرارت سیستم به خوبی عمل خواهند کرد.

این سری محصولات دارای کانال های کوچکی به ابعاد 0.2 میلی متر بهره می برند و دارای بلوک هایی از جنس مس و فین هایی آلومینیومی می باشند تا بهترین عملکرد را به هنگام فشار کاری و حرارت بالا ارائه کنند. سری محصولات MaelStorm که از تمامی سوکت های Intel و AMD پشتیبانی می کنند، طول عمر بالایی دارند (حدود 120000ساعت) و با بهره گیری از لامپ های LED، برای کیس هایی با پنل شیشه ای مناسب به نظر می رسند.

سه نوع مختلف این محصول که موسوم به Maelstrom 120k، Maelstrom 120 و Maelstrom 240 می باشند، همگی از فن های 120 میلی متری بهره می برند و از لرزش گیر در تولید آنها استفاده شده است تا نویز تولیدی را به حداقل برسانند. MaelStorm که نسبت به دو محصول دیگر حرفه ای تر طراحی شده است از رادیاتوری 240 میلی متری و روغن مخصوصی برای تمیز کردن گرد و غبار بهره می برد و نسبت به آنها از قیمتی بالاتر نیز برخوردار است. قیمت این محصولات به ترتیب 69.99، 75.99 و 105.99 دلار گزارش شده است.

شهر سخت افزار