اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Tesla Cube نیروگاهی قدرتمند برای کیس های High-End

۶۰۶ شماره اطلاع نامه : Tesla Cube نیروگاهی قدرتمند برای کیس های High-End ۱۳۹۳/۰۴/۱۵ Tesla Cube نیروگاهی قدرتمند برای کیس های High-End کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Tesla Cube نیروگاهی قدرتمند برای کیس های High-End

Tesla Cube نیروگاهی قدرتمند برای کیس های High-End

کمپانی ژاپنی Dirac، از تولید کنندگان قطعات کامپیوتری و سخت افزار های قدرتمند، اخیرا سری جدیدی از پاورهای خود را معرفی کرده است. این پاورها که موسوم به Tesla Cube هستند، توان بالایی داشته و برای نصب در کیس های حرفه ای با کارت گرافیک هایی همچون TITANZ کاملا مناسب می باشند. این محصولات که در توان های 550 و 650 وات به تولید رسیده اند، از دو ریل 12 ولتی و همچنین استاندارد 80plus Gold بهره می برند و کاملا ماژولار طراحی شده اند تا رضایت کاربران را به خوبی جلب کنند.

محصولات Tesla Cube که از خانواده پاورهای SFX محسوب می شوند، به همراه تبدیل عرضه می شوند تا امکان نصب آن ها در مادربوردهای ATX نیز در اختیار کاربران قرار بگیرد. کابل های در نظر گرفته شده برای هر دو این محصولات شامل یک کابل 24 پین ATX، کابل EPS، دو رابط 2+6 پین PCIe و شش رابط ساتا بوده و برخلاف دیگر محصولات این چنینی دارای کانکتور Berg نیز می باشد. این کانکتور برای تامین نیروی لامپ های نصب شده برروی پنل های کیس و یا درایو فلاپی مورد استفاده قرار می گیرد. البته هنوز قیمت و زمان عرضه سری محصولات TeslaCube گزارش نشده است.

شهر سخت افزار