اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

عرضه دو حافظه پر سرعت از کینگستون

۶۱۶ شماره اطلاع نامه : عرضه دو حافظه پر سرعت از کینگستون ۱۳۹۳/۰۴/۱۹ عرضه دو حافظه پر سرعت از کینگستون فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات عرضه دو حافظه پر سرعت از کینگستون

عرضه دو حافظه پر سرعت از کینگستون

کینگستون بزرگترین تولید کننده مستقل حافظه در جهان روز گذشته کارت های حافظه DataTraveler microDuo 3.0 و کلاس 10، microSDHC/SDXC را معرفی کرد. ترکیب ساختارهای USB 3.0 و microUSB موجب شده که انتقال اطلاعات میان کامپیوتر و تبلت و گوشی های هوشمند سریع تر و ساده تر صورت بگیرد. همچنین حافظه کلاس 10، microSDHC/SDXC امکان ذخیره سازی بدون وقفه عکس و فیلم را نیز فراهم می کند.

DataTraveler microDuo 3.0 سبب می شود که حجم ذخیره سازی اطلاعات بر روی تبلت ها و گوشی ها تا 64 گیگابایت افزایش پیدا کند و انتقال فایل های عکس، ویدئو و موسیقی که حجم بالایی دارند به سرعت انجام گیرد. رابط انتقال USB 3.0 و microUSB باعث شده که به راحتی این کارت های حافظه به یک درگاه USB سازگار متصل شوند و انتقال اطلاعات انجام شود. این دومین کارت حافظه کینگستون از سری DataTraveler است. این شرکت چندی پیش DataTraveler microDuo 2.0 را به بازار عرضه کرده بود.

حافظه کلاس 10، microSDHC/SDXC در حجم های 16، 32 و 64 گیگابایت در دسترس هستند. سرعت شگفت انگیز 90MB/s در بازخوانی و 45MB/s در ذخیره سازی اطلاعات به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از دستگاه خود بدون وقفه عکسبرداری کنند و یا فیلم های full HD و 3D را بدون هیچ مشکلی ضبط یا پخش کنند. قرار است کارت حافظه microSDHC/SDXC نیز در حجم های 16، 32 و 64 گیگابایت به بازار عرضه شود. ویژگی ها و خصوصیات دیگر DataTraveler microDuo 3.0 را می توانید در این قسمت مشاهده کنید:

  • ابعاد کوچک برای حمل و نقل و جا به جایی آسان
  • ظرفیت: 16، 32 و 64 گیگابایت
  • سرعت انتقال اطلاعات:
  • 16GB: بازخوانی اطلاعات: 70MB/s، ذخیره سازی اطلاعات: 10MB/s
  • 32GB-64GB: بازخوانی اطلاعات: 70MB/s، ذخیره سازی اطلاعات: 15MB/s
  • ابعاد: 27.63mm x 16.46mm x 8.56mm
  • محدوده دمای کاری: 0 تا 60 درجه سانتی گراد
شهر سخت افزار