اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

معرفی یک محصول بسیار سبک با ویندوز 8.1

۶۳۱ شماره اطلاع نامه : معرفی یک محصول بسیار سبک با ویندوز 8.1 ۱۳۹۳/۰۴/۲۷ معرفی یک محصول بسیار سبک با ویندوز 8.1 تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات معرفی یک محصول بسیار سبک با ویندوز 8.1

معرفی یک محصول بسیار سبک با ویندوز 8.1

کمپانی فوجیتسو به تازگی یک تبلت ویندوزی معرفی کرده که اندازه ای 8 اینچی داشته و ARROWS Tab Q335/K نام دارد. این تبلت بسیار سبک 400 گرمی با یک پردازنده اینتل اتم Z3735F، ویندوز 8.1 پرو و آفیس مایکروسافت همراه شده و مشتریان شرکتی را هدف قرار داده است. تبلت جدید فوجیتسو عرضی 126 میلیمتری و ضخامتی 9.9 میلیمتری دارد.

فوجیتسو در اطلاعیه ای که منتشر کرده، از همکاری خود با مایکروسافت در پروژه Siena نیز خبر داده تا تبلت جدید فوجیتسو را به انتخابی بهتر برای کارمندان شرکت‌ها، مؤسسات اقتصادی و بیزینسی تبدیل کند. پروژه Siena که به تازگی نسخه بتای سوم آن از سوی مایکروسافت اعلام شد، در تلاش است تا بدون کدنویسی افراد فعال در حوزه‌های اقتصادی و شرکتی و حتی غیرشرکتی را ترغیب به تولید اپلیکیشن کند.

نکته جالب ARROWS Tab Q335/K فوجیتسو این جاست که در عین کوچکی، این دستگاه از ویندوز پرو 8.1 به جای ویندوز RT بهره‌مند شده است. اکتبر امسال زمانی است که برای رونمایی و فروش این محصول در نظر گرفته شده است. قیمت وجزئیات بیشتر سخت افزاری آن نیز فعلا اطلاعاتی منتشر نشده تا در مراسم ویژه ای که در همان اکتبر برگزار می‌شود، مشخص شوند.

جی اس ام آریا