اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

PNY حافظه فلش HP v239g را عرضه می کند

۶۴۲ شماره اطلاع نامه : PNY حافظه فلش HP v239g را عرضه می کند ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ PNY حافظه فلش HP v239g را عرضه می کند فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات PNY حافظه فلش HP v239g را عرضه می کند

PNY حافظه فلش HP v239g را عرضه می کند

شرکت PNY یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات الکترونیکی و ذخیره سازی، حافظه فلش USB با نام HP v239g را معرفی کرد. این محصول ترکیبی از ظرافت، ظاهر زیبا و کیفیت را به نمایش می گذارد. طراحی نو و جدید v239g که به واسطه شکلی موسوم به Ganesh ایجاد شده است نه تنها باعث می شود که این حافظه فلش زیبا به نظر برسد بلکه با اتصال یک طناب کوچک به آن می تواند از گم شدن این حافظه نیز جلوگیری کند.

HP v239g از یک بدنه فلزی با کیفیت به همراه روکشی از طلا برخوردار است که این موجب می شود بدنه آن همیشه درخشان و زیبا به نظر برسد و دوام بالایی هم داشته باشد. همچنین این بدنه سبب می شود که این حافظه در برابر خاک و حتی آب در امان بماند. با استفاده از این طراحی نگرانی برای گم شدن درپوش حافظه فلش وجود ندارد. این محصول جدید PNY ابعادی به اندازه 4.5 در 13.8 در 39.4 میلی متر و وزنی در حدود 4.4 گرم دارد که سبب می شود شما بتوانید به راحتی آن را در جیب خود قرار داده و آن را با خود حمل کنید.

برخلاف اندازه فشرده، این حافظه با ظرفیت های بالای 8 تا 64 گیگابایت عرضه شده است. از این رو شما می توانید تمام عکس ها، اسناد، فیلم ها و موسیقی های خودتان را روی آن ذخیره کنید و همیشه در کنار خود همراه داشته باشید. رابط USB 2.0 این حافظه سرعت بازخوانی 14MB/s و ذخیره اطلاعات 4MB/s را فراهم می آورد. HP v239g با همه نسخه های قبلی ویندوز و سیستم عامل Mac 10.3 و بالاتر نیز هم خوانی و مطابقت دارد.

شهر سخت افزار