اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

معرفی دیسک سخت 6 ترابایتی از Western Digital

۶۴۳ شماره اطلاع نامه : معرفی دیسک سخت 6 ترابایتی از Western Digital ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ معرفی دیسک سخت 6 ترابایتی از Western Digital فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات معرفی دیسک سخت 6 ترابایتی از Western Digital

معرفی دیسک سخت 6 ترابایتی از Western Digital

وسترن دیجیتال، شرکت پیشرو در تولید حافظه و دیسک های سخت به تازگی با عرضه درایوهای 5 و 6 ترابایتی SATA برای سیستم های ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) خانگی و اداری گام دیگری در راستای توسعه سری درایوهای سخت SATA موسوم به WD Red برداشت. عرضه این محصول در راستای معرفی درایوهای سخت گروه WD Red Pro برای پاسخگویی به نیاز بازار NAS در سطوح متوسط و بزرگ است. درایوهای 3.5 اینچی WD Red کاملاً با تولید کنندگان برتر سیستم های NAS منطبق بوده و برای بهترین و پایین ترین مصرف توان بهینه شده اند و هم اکنون در ظرفیت های 1 تا 6 ترابایت موجود هستند.

Matt Rutledge معاون اجرایی این کمپانی در این باره گفت: "وسترن دیجیتال با بسط و توسعه خانواده WD Red بار دیگر با افزایش ظرفیت تا 6TB، تنوع محصولات بیشتر و هم چنین ویژگی های قابل توجه دیگری را برای مشتریان وفادار خود به ارمغان آورده است." او همچنین اعلام کرد: "وسترن دیجیتال با توجه به نظرات و انتقادات سازنده مشتریان خود همچنان به ارتقاء این شاخه می اندیشد." این دیسک های سخت در حال حاضر در آمریکا در دسترس هستند. درایو WD Red 5TB حدود 249 دلار و مدل 6TB آن هم 299 دلار قیمت گذاری شده اند. همچنین WD Red Pro 2TB و 3TB و 4 TB به ترتیب قیمتی در حدود 159، 199 و 259 دلار دارند.

شهر سخت افزار