اخبار و مقالات :: کامپیوتر و سخت افزار

Tt eSports به دنبال ساخت یک صفحه کلید گیمینگ

۶۵۶ شماره اطلاع نامه : Tt eSports به دنبال ساخت یک صفحه کلید گیمینگ ۱۳۹۳/۰۵/۱۰ Tt eSports به دنبال ساخت یک صفحه کلید گیمینگ کامپیوتر و سخت افزار :: اخبار و مقالات Tt eSports به دنبال ساخت یک صفحه کلید گیمینگ

Tt eSports به دنبال ساخت یک صفحه کلید گیمینگ

Tt eSports قصد دارد یک صفحه کلید گیمینگ کاملاً متفاوت از صفحه کلید هایی که در چند ماه اخیر عرضه شده اند، بسازد. بیشتر صفحه کلید های گیمینگ امروزی از سوئیچ های مکانیکی استفاده می کنند که این موضوع سبب استحکام، مقاومت و همچنین سر و صدای بیشتر آن ها شده است. صفحه کلید Challenger GO به جای استفاده از این کلیدهای مکانیکی دارای یک پوسته پلاستیکی عالی و نازک است. هر چند که فضای خالی بین کلیدها کم به نظر می رسد اما نیازی نیست که شما کلید ها را به صورت کامل فشار دهید تا دستور شما به کامپیوتر منتقل شود.

کاربرانی که دارای انگشت های استخوانی و سریع هستند به راحتی می توانند از این صفحه کلید استفاده کنند. علاوه بر کلید های معمول و کلید های numpad، این صفحه کلید دارای 5 سوئیچ macro در هر طرف خود است. در کل Challenger GO دارای 10 کلید macro است که شما می توانید 4 تنظیم مختلف برای آنها انتخاب کنید، تا در کل 40 کلید macro داشته باشید. تمام این ویژگی ها به همراه نور پس زمینه LED آبی رنگ که می توان 5 مرحله شدت نور مختلف برای آن انتخاب کرد این صفحه کلید را به یک صفحه کلید استثنایی تبدیل کرده است. نور پس زمینه این صفحه کلید حالت پالسی را هم می تواند داشته باشد. Challenger GO از کابل های جدا شونده بهره می برد و دو پورت اتصال USB هم در لبه بالایی آن وجود دارد. این صفحه کلید قرار است در ماه آگوست و با قیمت 60 دلار عرضه شود.

شهر سخت افزار