اخبار و مقالات :: تبلت و فبلت

احتمال رنمایی از یک تبلت سرفیس جدید

۶۵۷ شماره اطلاع نامه : احتمال رنمایی از یک تبلت سرفیس جدید ۱۳۹۳/۰۵/۱۰ احتمال رنمایی از یک تبلت سرفیس جدید تبلت و فبلت :: اخبار و مقالات احتمال رنمایی از یک تبلت سرفیس جدید

احتمال رنمایی از یک تبلت سرفیس جدید

بر اساس گزارش جدید بدست آمده از DigiTimes و به نقل از منبع تایوانی واقع در زنجیره‌ی تامین و تولید محصولات مایکروسافت، یک دستگاه تبلت سرفیس جدید بزودی و در ماه سپتامبر وارد فاز تولید انبوه خواهد شد و در اکتبر شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. پیش‌تر و در ابتدای سال، گزارش شد که مایکروسافت در تلاش است تا تبلت Surface Mini را در کنار Surface Pro 3 رونمایی کند. اما پس از آن گفته شد که این کمپانی از تولید انبوه و معرفی سرفیس مینی بدلیل اینکه تفاوت رقابتی برای آن متصور نبوده صرف نظر کرده است.

هنوز نیز برخی گزارش ها به این موضوع اشاره دارند که سرفیس مینی دوباره به جریان افتاده و مایکروسافت ممکن است در تابستان امسال نسبت به معرفی آن اقدام کند اما این گزارش ها پایه و اساس محکمی ندارند. در هر حال جریان از هر قرار که باشد، به نظر می‌رسد بجز سرفیس مینی، مایکروسافت تبلت دیگری را نیز در دست آماده‌سازی دارد که احتمالا در پاییز امسال از آن پرده بر می دارد.

در حال حاضر جزئیات اندکی از این تبلت جدید در دست است، اما گزارش ارائه شده نشان می‌دهد که سرفیس جدید از صفحه‌نمایش 10.6 اینچی و بدنه‌ای نازک‌تر و سبک‌تر از سرفیس پرو ۳ بهره می‌برد. دیجیتایمز همچنین اضافه می‌کند که شرکت‌های واقع در زنجیره‌ی تولید مایکروسافت انتظار دارند که این تبلت 10.6 اینچی جدید، فروشی بهتر و بالاتر از سرفیس پرو ۳ را تجربه کند. چنین فرضی بدین معنی خواهد بود که تولید این دستگاه در سطح بالاتری اجرا خواهد شد که نتیجه‌ی آن قیمت تمام شده‌ی پایین‌تر برای مصرف کنندگان می باشد.

زومیت