اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

اسپیکر جدید و بی سیم Creative معرفی شد

۶۶۰ شماره اطلاع نامه : اسپیکر جدید و بی سیم Creative معرفی شد ۱۳۹۳/۰۵/۱۱ اسپیکر جدید و بی سیم Creative معرفی شد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اسپیکر جدید و بی سیم Creative معرفی شد

اسپیکر جدید و بی سیم Creative معرفی شد

شرکت Creative امروز اسپیکر 2.1 خود Creative T3250 Wireless را که تازه ترین محصول این شرکت از سری اسپیکرهای بی سیم و با تکنولوژی بلوتوث است را معرفی کرد. این اسپیکر جمع و جور در رده خود عملکرد بسیار خوب و فوق العاده ای در پخش موسیقی و صداهای دیگر دارد. همانطور که از تصویر بالا مشخص است این اسپیکر از یک سیستم 2.1 استفاده می کند. این سیستم از یک Subwoofer که مسئولیت تولید صداهای باس را برعهده دارد و دو Satellite یا بلندگوی جانبی تشکیل شده است.

این اسپیکر از تکنولوژی Creative Image Focusing Plate یا (IFP) بهره می برد. این تکنولوژی موجب دسترسی به کیفیت صدای عالی و واضح در کل فضا می شود. علاوه بر این با استفاده از تکنولوژی Creative Dual Slot Enclosure یا (DSE) بلندگوها و Subwoofer یک عملکرد عالی به همراه یک باس فوق العاده را ایجاد می کند.

Creative T3250 Wireless توسط تکنولوژی بلوتوث یک ارتباط بی سیم عالی را بین اسپیکر و کامپیوتر، گوشی، تبلت و یا هر وسیله دیگری که مجهز به این فناوری باشد ایجاد می کند. این فناوری می تواند تا فاصله 10 متر این ارتباط را برقرار و حفظ کند. علاوه بر این شما می توانید با اتصال جک 3.5 میلی متری یک ارتباط فیزیکی و با سیم هم با این اسپیکر برقرار کنید. به دلیل اینکه این اسپیکر به صورت جمع و جور طراحی شده است شما می توانید آن را در هر خانه یا محل کاری استفاده کنید. این اسپیکر در آگوست امسال و با قیمت 69.99 دلار عرضه می شود.
 

ویژگی های دیگر Creative T3250 Wireless:

  • وزن: 2.1KG
  • نسخه بلوتوث: 3.0
  • برد ارتباط بلوتوث: تا 10 متر
  • پروفایل پشتیبانی بلوتوث: A2DP
  • ابعاد بلندگوهای جانبی: 147 در 70 در 75 میلی متر
  • ابعاد Subwoofer اصلی : 222 در 183 در 183 میلی متر
شهر سخت افزار